Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Poslušajte španjolsku verziju Lijepe Tene!
Feminnemke odbile Cukrovu pjevati prateće vokale: "Ne želimo na Eurosong pod svaku cijenu!"

Poslušajte španjolsku verziju "Lijepe Tene"!

1
  • #1
    0 0

    postova:42
    abaris28 @ 25.3.2009. 10:10
    ok.glava me zabolila!
  • #2
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 25.3.2009. 15:26
    osim što je melos, koji je svima odnekud poznat - čisti kubanski, mora se priznat dobro bi pasao za neku od bezbroj sapunica...
  • #3
    0 0

    postova:1130
    mario @ 25.3.2009. 18:01

    Haha dobra ideja, možda bi čak i ime pjesme mogli uzeti.

    "Lijepa" Tena Rordigues, siromašna ali poštena djevojka koja uzgaja cvijeće i brine se o pticama u svom vrtu, naslijedi milijarde pesosa koji joj je ostavio njen pradjed, trgovac zlatom i bivši pirat, Pancho Villa. No Tenina tetka/sestra, zla Marsija DeVille, dati će sve od sebe kako bi joj otela novac.

    Tu je naravno i Tenina ljubav, njen polunećak/poluorangutan, Fabio Escobar.

  • #4
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 25.3.2009. 19:50

    Haha dobra ideja, možda bi čak i ime pjesme mogli uzeti.

    "Lijepa" Tena Rordigues, siromašna ali poštena djevojka koja uzgaja cvijeće i brine se o pticama u svom vrtu, naslijedi milijarde pesosa koji joj je ostavio njen pradjed, trgovac zlatom i bivši pirat, Pancho Villa. No Tenina tetka/sestra, zla Marsija DeVille, dati će sve od sebe kako bi joj otela novac.

    Tu je naravno i Tenina ljubav, njen polunećak/poluorangutan, Fabio Escobar.


    mario

    ......... Fabio Escobar, koji joj radi spletke  i koji je uvjetuje da nastupi na eurosongu kako bi se predstavila cijelom svijetu kao nećakinja bogatog trgovca koji je bio i jedan od članova žirija.......

    Tena se odlučuje na izazov i prihvaća ali tetka joj namjesti partnera totalnog antitalenta kako bi izgubila u finalu..... 

  • #5
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 25.3.2009. 20:46

    ......... Fabio Escobar, koji joj radi spletke  i koji je uvjetuje da nastupi na eurosongu kako bi se predstavila cijelom svijetu kao nećakinja bogatog trgovca koji je bio i jedan od članova žirija.......

    Tena se odlučuje na izazov i prihvaća ali tetka joj namjesti partnera totalnog antitalenta kako bi izgubila u finalu..... 


    gorlock

    ... no čitav Eurosong je zapravo namještaljka bogatog i moćnog Dona Tonina Hulioza, koji je na nju bacio oko, još otkako ju je vidio u pelenama. On će u dogovoru sa zlom tetkom (zapravo bivšom ženom njegova polubrata) odglumiti dobričinu i pobrinuti se da lijepoj Teni, shrvanoj gubitkom plasmana, pruži toliko potrebni duševni mir - naravno na svom imanju.
  • #6
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 28.3.2009. 17:05
     

     Iskreno Vaš, senilno magare!

     

    senilno_magare

    E, magare svaka čast, još samo moraš angažirat Jelenu (da ne bude zabune nije mjesec u godini) Veljaču.

    Pitaš se zašto baš nju, pa ima dobre atribute a i sama ponešto piše.

                 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala