Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Daniel Craig: Robert Pattinson idući James Bond
Craig je uvjeren da bi mladi britanski glumac bio odličan u ulozi slavnog filmskog tajnog agenta

Daniel Craig: Robert Pattinson idući James Bond

1
  • #1
    2 1

    postova:1962
    aya @ 24.1.2013. 22:54

    Krasno...od jedne kuhane lignje na drugu! Neodlučan

  • #2
    2 1

    postova:599
    lordadamko @ 25.1.2013. 0:05

    -.-

  • #3
    3 0

    postova:55
    ekran @ 25.1.2013. 13:21

  • #4
    2 1

    postova:200
    mary89 @ 25.1.2013. 13:57

    Divno, prvo "gay magnet", pa onda "teene idol"....Ocigledno svaki novi James Bond postaje parodija starog.

  • #5
    1 1

    postova:72
    lizistrata @ 26.1.2013. 13:59

    @rorschach :Mislim da je to što si rekao uvreda za pedere..
    inače ja se uopće ne čudim.. Prvo su uzeli Craiga i dali mu da pije Colu Zero, pa se počelo pričati o crnom Bondu, a sad ovo.. Al gle, logično je, em je britanac, em je jedan od najbolje plaćenih glumaca..
    To što ljudi nemaju ukusa nije njihov problem. Oni samo žele zaraditi.. Jbga Bond više nije Bond i sumnjam da će više ikada biti.
    Uostalom, ljudi se žale, žale pa ispadne da je svaki novi najgledaniji.. Ajte pliz...
    Ja sam se pomirila s time da je Bond umro.. Glupo je praviti se pametan, pogotovo kada brojke o ukusu većine govore to što govore..
    Da postoji pravda i standardi Pattinson i njegov sumrak ne bi niti ugledali svjetlo dana.. Skupa s još brdom filmova zadnjih 5, 10 godina koji su teško smeće a imaju najveću zaradu

  • #6
    1 1

    postova:72
    lizistrata @ 26.1.2013. 16:06

    Haha ma sve pet, šalim se.. Sam velim, mislim da nema osobe za koju njegova persona nije uvreda..
    (osim možda dijela populacije 13-15 godišnjakinja) o.O

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala