Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gerard Depardieu odriče se francuskog državljanstva
Zbog poreza najbogatijim građanima, francuski glumac jedan je od onih koji se sele u Belgiju

Gerard Depardieu odriče se francuskog državljanstva

1
  • #1
    4 1

    postova:114
    dxdy @ 17.12.2012. 21:15

    pametan čovjek...

  • #2
    1 8

    postova:2916
    gorlock @ 18.12.2012. 19:04

    Gerard Depardieu - kao i svaki drugi čovjek koji se odriče svojeg državljanstva, zbog materijalne koristi, a kako bi izbjegao plaćanje poreza - za mene nije čovjek. 

    Gledao sam ovu vijest na tv-u i zgrozio se.

  • #3
    1 4

    postova:1962
    aya @ 19.12.2012. 0:44
    @gorlock - upravo tako!
  • #4
    0 0

    postova:341
    hitman_4 @ 19.12.2012. 9:45

    75%Izlanuo se

  • #5
    1 0

    postova:10
    eye @ 19.12.2012. 18:34

    Francuski politicari su trenutno najveci komicari na svijetu, oni ce oporezivati bogatije gradjane sa 75% poreza, ali samo one sa nedostatkom SAMOPOSTOVANJA.

  • #6
    1 3

    postova:2916
    gorlock @ 19.12.2012. 18:44

    Otkud Vam podatak da netko plaća 75 % svoje zarade za porez ?

    S druge strane u ratu ili miru ( u ovom slučaju Depardieu ) koji izbjegavaju borbu za bolje sutra u svojoj zemlji, bijegom u drugu zemlju mi se gade. 

    Isto tako svi ratni i ini profiteri koji su oštetili našu zemlju i one koji danas odlaze u Kanadu i ne znam ja gdje sve ne nabijem na neku stvar. Skidam kapu dolje onima koji ostaju i bore se za bolje sutra ( i sam sam takav).

    Ja to gledam kao i na odgovornost prema svojoj ali i vašoj djeci, mi smo tu da im obezbjedimo bolje sutra a ne da bježimo od problema i na to ih učimo.

    S problemom se treba suočiti i znati nositi. Kukavice bježe. Depardieu je mogao i ostati i boriti se protiv toga i ne samo on....

  • #7
    0 3

    postova:2916
    gorlock @ 19.12.2012. 20:13

    @senilno tovare, doista mi se ne da s tobom polemizirati na ovu temu, no ipak moram se kratko osvrnuti...

    Relevantan je podatak da 75 % svoje zarade netko daje za porez i ne vjerujem u to, ali ok, tako piše u novinama.

    Svoje pretpostavke zadrži za sebe jer Šerbedžija i Depardiu osim po glumačkom umijeću teško da se mogu uspoređivati sa bilo čim - niti to želim.

     A što se pak tiče krize recesije i slično, po meni je to suvremeni rat na moderan način.... ajmo reći civiliziran, ovisno kako tko to shvaća.

    Sve je bolje nego da se puca, način borbe i odupiranju recesiji postoji, samo treba imati hrabrosti i uhvatiti se s tim u borbu i naravno znanja i umijeća.

  • #8
    0 3

    postova:2916
    gorlock @ 19.12.2012. 21:16

    @senilno tovare,

    1. Šerbedžiju i Depardia mogu komentirati samo kao dva glumca, jer ovo nije mjesto za druge rasprave, nisam trebao niti Depardia komentirati na način na koji jesam, no ipak jesam zbog sdržaja članka kakav je objavljen Zato i ne volim te trač rubrike i rijetko ih komentiram.

    2. Ja sam apolitičan i nisam politički aktivan. 

    3. Iz sadržaja mnogih tvojih postova mogu zaključiti da si preplavljen negativnom energijom koju ti savjetujem da iskoristiš i pretvoriš u pozitivnu radnu energiju i tada ćeš možda uspjeti u životu.

    Prepun si savjeta, ponekad dobronamjernih, često zlonamjernih, mogao bi biti vrlo uspješan ali moraš poraditi na svom karakteru.

    Postoji i tvoja dobra strana ali moraš ju sam otkriti i suzbiti zvijer u sebi koja je djelomično izazvana zbog društva u kojem živiš.

    Ispričavam se svim forumašima zbog rasprave koja se ne odnosi na naslovni članak.

  • #9
    0 2

    postova:2916
    gorlock @ 19.12.2012. 21:21

    senilno_magare @ 19.12.2012. 21:18

    Mrzim te >:(  

    Ha, ha, ha.....

    Ja tebe ne mrzim, ne znam mrziti, čak si mi na sebi svojstven način drag !

  • #10
    1 2

    postova:711
    gordan @ 20.12.2012. 1:42

    @gorlock: i dalje me zadivljuješ. Vožnja s tobom je brza vožnja slijepom ulicom bez kočnica.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala