Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
VIDEO: Stigao trailer za Del Torov Pacific Rim
Nakon niza špekulacija o čemu se zapravo radi, trailer je najavio kako se očigledno radi o jednom impresivnom djelu

VIDEO: Stigao trailer za Del Torov "Pacific Rim"

1
  • #1
    0 0

    postova:23
    ortocelt @ 14.12.2012. 14:30

    Kad vidim F-22 Raptor kako se zalece u neman, odmah prevrcem ocima. Gore od toga je jedino kad Bruce willis srusi nadvoznjak kamionom na stealth avion.

  • #2
    5 0

    postova:599
    lordadamko @ 14.12.2012. 16:01

    prvo za sad mi se svida 2013 godina sto se filma tice, puno vise si-fi, postapokaliptickih scenarija i sl.

    izgleda da smo napokon presli vampir fazu i slicne filmove...

    a sad posto mi se pise budem bio mal party breaker sto se tice ovog filma i takvih filmova opcenito...

    kao sto je gospodin iznad mene reko avion koji moze ic mah2 (2000km/h) a mislim i vise i moze pucat rakete koje promase mozda 8cm s 2km on ide 50m od nekog cudovista i puca mitraljez ponjemu...hahahah ma lolSmije se

    ljudska vrsta je tu di je jer nismo oponasali direktno zivotinje nego smo isli logikom better, faster, stronger...ameri su gadali irance s brodova koji su bili 250km daleko, bez muke...a ne pravili neke robote da ih gazeOsmijeh

    al dobro ja kad pocnem gledat takav film, racionalni dio mozga iskopcam i uzivam...a posto pisu da bi i ovaj film mogo kao i vecina u zadnje vrijeme bit "mracniji" (jer mi je dosta crvenkapica filmova za malu djecu) mogo bi bit vrlo zadovoljan...jer nakraju dana transformersi su ipak bili vise za djecu...

    EDIT: sta mi napravise od posta, izgleda sad ko reklame na RTLuBogataš

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala