Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Hrvatsku će na Eurosongu 2013. predstavljati klapa
Povjerenstvo će sastaviti klapu koja će nas predstaviti na Eurosongu, i to od šest najboljih klapskih pjevača iz zemlje

Hrvatsku će na Eurosongu 2013. predstavljati klapa

1
  • #1
    0 0

    postova:242
    rosinante @ 26.11.2012. 16:48

    ajme kakve nebuloze..ja ne vjerujem..klape su mi super, da se razumijemo..ali ovi s HRT-a kao da su s Marsa pali..nakon toliko godina neuspjeha iste ekipe s HRT-a oni još uvijek nisu shvatili kakve se pjesme šalju na to natjecanje..katastrofa..

  • #2
    0 0

    postova:5
    raekwon @ 26.11.2012. 21:41

    Koliko su strancima zanimljive klape? Al stvarno ? World music uglavnom su stranci koji eksploatiraju nečiju narodnu muziku i moderniziraju je..puno je tu afričkih utjecaja (udaraljke, perkusije..), ima dosta azijskih melodija, ima gro primjera , jedan od njih je Damon Albarn koji radi razne side projekte sa afričkim glazbenicima približavajući svijetu tradicionalnu glazbu. Ima tu bendova koji eksperementiraju sa brazilskom ili talijanskom tradic.muzikom.... Hrvatska je turistička zemlja, milijuni su ljudi bili u Dalmaciji. Čuli klapu, neki kao i suvenir uzeli klapski cd... Zar od toliko ljudi ne bi se našla 1 osoba kojoj je klapa toliko zanimljiva da bi je pokušao spojiti sa zapadnom muzikom. Klapa je glazbeno skroz nezanimljiva zapadu. Mislim da u tom odboru što bira to sigurno sjedi neki trol koji namjerno podmeće failove svake godine :)



  • #3
    0 0

    postova:1962
    aya @ 26.11.2012. 23:04
    OMG!!! A ja mislila da od Badrićke gore ne može!
  • #4
    0 0

    postova:32
    imota @ 27.11.2012. 1:00

    svaka čast....bolje bit zadnji a originalan nego blijeda kopija iz godine u godinu. Mislim da bi sa dobrom pismom i vrhunskim vokalima klapa mogla bit zanimljiva ljudima vani.Mada je gadljiv taj eurosong sa svim tim glasanjem po regijama.Ja bi recimo napravio dvi stvari.

    1. Pjevalo bi se na jeziku zemlje koju predstavljaš

    2. Zabranio bi glasanje susjednim zemljama

  • #5
    0 0

    postova:1962
    aya @ 27.11.2012. 2:36
    Bez uvrede, ali klape slušaju samo Dalmatinci.
  • #6
    0 0

    postova:32
    imota @ 27.11.2012. 3:05
    Ne bi se slozio. Nebitno...uglavnom zasto ne probat!?Ne virujem da bi se vise osramotili nego smo prethodnih godina....
  • #7
    0 0

    postova:242
    rosinante @ 27.11.2012. 5:25

    neka meni daju lovu za taj posao..i ja imam par stvari koje bih probao progurati..

  • #8
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 27.11.2012. 8:31

    i meni se svida dosta stvari od klapa, al kak je vec spomenuto tesko, vrlo tesko to moze proc...

    slazem se da je eurosong lakrdija i zato ga ni negledam vise al ak bi vec promovirali nasu zemlju pa dajte onda bar pustite neku stvar koja moze proc u A finale...

    al ak ce bit vec neka klapa dajte  molim vas da nebude opet neka tuzaljka, balada, sporo, monotono...treba to bit puno puno zivlje da bi ostavilo trag pored toliko izvodaca u kratkom vremenu...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala