Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Schwarzenegger opet kao Conan: Volio sam taj lik i čast mi je!
Arnie će po treći puta reprizirat Conana i to u filmu "Legend of Conan" koji se očekuje u ljeto 2014. godine

Schwarzenegger opet kao Conan: Volio sam taj lik i čast mi je!

1
  • #1
    1 2

    postova:18
    bondjamesbond @ 28.10.2012. 14:32

    on takav debel i zapušten sad želi opet glumiti Conana?? 
    I don't wanna live on this planet anymore PlačViče 

  • #2
    3 0

    postova:2916
    gorlock @ 28.10.2012. 16:16

    Jedino Schwarzenegger može odglumiti neki novi nastavak Conana. Pretpostavljam da će biti priča o starijem Conanu koji će se osvrnuti na svoj život....

    Mislim da bi ovaj film mogao biti hit, za razliku od remakea Conana Barbarina iz 2011 koji po meni bolje da nije niti snimljen.

  • #3
    0 0

    postova:2
    željko gardijan @ 28.10.2012. 17:10

    Baš je ta Američka filmska industrija na čelu sa svojim 'mladim' zvijezdama prepuna novih i zanimljivih filmskih tema Iznenađen!

  • #4
    3 0

    postova:1130
    mario @ 28.10.2012. 17:29

    Kako sam čuo film se nastavlja odmah na Conan The Barbarian, ignorira reboot i nastavak Conan The Destroyer. Oni koji su gledali film znaju zadnju scenu u kojoj stari Kralj Conan sjedi na prijestolju... o tome bi priča trebali biti, posljednja Conana pustolovina.

    Can't wait :D

  • #5
    2 0

    postova:2916
    gorlock @ 28.10.2012. 21:11

    mario @ 28.10.2012. 17:29

    Kako sam čuo film se nastavlja odmah na Conan The Barbarian, ignorira reboot i nastavak Conan The Destroyer. Oni koji su gledali film znaju zadnju scenu u kojoj stari Kralj Conan sjedi na prijestolju... o tome bi priča trebali biti, posljednja Conana pustolovina.

    Can't wait :D

    Dijelim tvoje oduševljenje, tako sam nešto i ja iskopao kao mogući scenarij. Jedino logično!

    Još kad bi onaj glas lika iz uvodne špice mogli nekako simulirati, to bi bilo ajmeeeeeeeeeeeeee dobro.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala