Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Na televiziji? Nasilje!
Nasilje na televiziji sve više uzima maha, a javnost sve češće sliježe ramenima

Na televiziji? Nasilje!

1 2
  • #16
    0 0

    postova:114
    skype @ 16.2.2009. 23:15

    .. a skyp tvojih 81 komentara, svi su za prošvikat od gluposti i neugodnosti!

    .. mislim da bi se trebao ispričati Arnol zbog oštrih riječi koje si iznio i ponašaj se malo u skladu s bontonom, ipak granice zafrkancije si preskočio, i riječ je o ženskoj osobi!

    franz


    franz

     Franz, Franz, francek, pojedinac zaista može biti glup, ali definicija gluposti je timski rad! - Ako nisi primjetio do sada sam te u tvojoj gluposti ignorirao. To ću i sada uraditi , jer ako nastavim,  tražiti ćeš da se i tebi ispričavam. Mislim da nećeš pogriješiti ako joj se pridružiš na ovoj lokaciji .  Vjeruj mi prika to je idealno mjesto za Vas. Bundes liga!

      Aufidensen! 

    Skype

    Skype

  • #17
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 16.2.2009. 23:25

    Čitaj kronološki!

    Čitaj kronološki!

     Čitaj kronološki!

     Čitaj kronološki!

    Čitaj kronološki!

    .... uf, hebo te, da sam lijepo rasporedila ove gornje komentare, mogla sam i ja dogurati do 10000 postova! 

     

  • #18
    0 0

    postova:580
    arnol @ 16.2.2009. 23:29
     Nasilnici u akciji ! Jadno i dosadno ! Još vam fale one druge svadljivice da pokvarite ovaj pristojni portal ! Kad ste tak strašno pametni, ova sa kakanjem, ovaj sa brojanjem tuđih komentara, kaj radite među budalama. Ma baš me briga, dovoljno ste pokazali kakvi ste ljudi !
  • #19
    0 0

    postova:541
    franz @ 17.2.2009. 0:00

    .. hier ist albtraum!was ist das,  skype sprache schlecht deutschland!

    .. scheibe ist kommentieren fur dummheit und dummkopf!!

    ..ich gehen schlafen!!

    .. gute nacht fur freund und freundin!

    alles gut

    am besten

    von franz

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala