Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Stotine filmova za legalno skidanje putem torrenta
The Internet Library koristi torrente za dijeljenje stotine besplatnih filmova, ali i glazbe, knjiga...

Stotine filmova za legalno skidanje putem torrenta

1
  • #1
    0 0

    postova:341
    hitman_4 @ 9.8.2012. 17:59

    stranica im grozno izgleda.torrenti ne štete nikome.kino hitovi danas zarađuju puno više nego prije 20-tak godina,kad su torrenti i piratstvo bili nepoznanica

  • #2
    0 0

    postova:377
    gestapo @ 9.8.2012. 19:43

    najbolja je kickass

  • #3
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 9.8.2012. 20:02

    mozemo se mi pitat koliko ocemo jel je ovo kontrovezno...jel su torrenti dobra ili losa ideja...odgovor ovisi o tocki gledista...

    no sto nije diskutabilno da torrenti postoje i da ce kao takvi ili slicni postojati sve dok hollywood prestane bit bahat...a budimo realni to se nece desit...

    umijesto da se hollywood pomiri s cinjenicom da glavom nece nikak moc proc kroz zid ma koliko lupali o njega trebali bi nalazit nacine kako iz toga izvuc maksimalni profit...sto ironicno trenutno nerade...Bogataš

    et neko se napokon i sjetio toga pa je odma kontroverzno...a ja bi reko aleluja i welcome to this century...Smije se

  • #4
    0 0

    postova:6
    djagic @ 11.8.2012. 1:28

    Odlicna ideja..

  • #5
    1 0

    postova:711
    gordan @ 11.8.2012. 13:12

    Direktan download je uvijek brži ili jednako brz kao i torrent, no problem je što onda pružatelj usluge mora platiti sav promet koji prođe kroz njegov server, a u slučaju skidanja velikih fajlova to nikako nije zanemariv iznos. Kod torrenta to nije slučaj jer korisnici skidaju fajlove između sebe samih (kroz server ne ide ništa) i to je vjerojatno jedini razlog zbog kojeg su se odlučili na takav pristup. Mislim daklem da nije u pitanju jednostavnost dijeljenja, nego čisto financijski razlozi.

    Zbog načina dijeljenja fajlova torrent je zapravo jedini ilegalni način skidanja piratskih materijala, jer istovremeno dok skidate fajl isti dijelite s drugim korisnicima. Prijestup je zapravo dijeljenje, a ne skidanje piratskog materijala.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala