Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Euro 2012: Hrvatskoj se još ne ide kući
Furija je moćna, snažna, razigrano dijete Barcelone i Reala, ali postoji protuoružje i taktika i za njih, Biliću, sad čitaj pažljivo, ovo pišemo samo jedanput...

Euro 2012: Hrvatskoj se još ne ide kući

1 2
  • #16
    1 0

    postova:341
    hitman_4 @ 19.6.2012. 1:21

    zbog 1 gola viška.da je bilo 1:1,mi bi imali 5 golova,italija 4 uz jednaku gol razliku...dovoljno za prolazMršti se

  • #17
    2 0

    postova:54
    zvone @ 19.6.2012. 10:39

    Bilo bi nam dosta jer je prvi kriterij koji se gleda, u krugu 3 reprezentacije sa istim brojem bodova, njihov međusobni omjer bez susreta s onom momčadi koja nije u krugu (Irska).

    Da smo npr. odigrali 1:1 (a Talijani ostali 2:0 kako je i bilo), imali bi svi osim Iraca po 5 bodova i  gledala bi se gol razlika između nas u krugu, bez Iraca. Zato nam je trebao taj famozni 2:2 remi. Ovako bi sa 1:1 imali potpuno istu gol razliku (Talijani i Španjolci su isto igrali 1:1) pa se gleda slijedeći kriterij, a to je ukupna gol razlika u grupi, tu bi Španjolci bili prvi sa 6:2, mi 2. jer bi imali 5:3, a Talijani 3. jer bi imali 4:2, što je u biti isto 2 gola kao i mi, ali u tom se slučaju gleda tko je postigao više golova. Evo c/p kriterija koji odlučuju:

    a) higher number of points obtained in the matches among the teams in
    question;
    b) superior goal difference in the matches among the teams in question (if
    more
    than two teams finish equal on points);
    c) higher number of goals scored in the matches among the teams in question
    (if
    more than two teams finish equal on points);
    d) superior goal difference in all the group matches;
    e) higher number of goals scored in all the group matches;
    f) position in the UEFA national team coefficient ranking system (see Annex
    I, paragraph 1.2.2);
    g) fair play conduct of the teams (final tournament);
    h) drawing of lots.

    U biti nas je najviše zeznuo Del Bosque što je protiv Talijana odigrao onu kukavičku uvodnu tekmu i remizirao. Da ih je pobjedio, mi bi išli dalje. Biliću i momcima se nema što prigovoriti, po meni, odigrali su čak i izmad svojih realnih mogućnosti.

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala