Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Liga Prvaka u kontekstu gledanosti
Neprikosnoveni finale Američkog NFL-a Super Bowl, dobio je svoj europski ekvivalent u finalu Lige Prvaka

Liga Prvaka u kontekstu gledanosti

1
  • #1
    1 0

    postova:1962
    aya @ 18.5.2012. 16:51

    M.M. - ti ne odustaješ, ha?

    Ma jel zbilja misliš da po iritantnom stilu i sadržaju nisi odmah prepoznat?

    Možda da probaš pisat' blog - nikoga ne bi izživcirao (jer nitko ne bi čitao), a tebi bi bilo lakše...

  • #2
    0 0

    postova:711
    gordan @ 18.5.2012. 18:02

    M.M. - ti ne odustaješ, ha?

    Ma jel zbilja misliš da po iritantnom stilu i sadržaju nisi odmah prepoznat?

    Možda da probaš pisat' blog - nikoga ne bi izživcirao (jer nitko ne bi čitao), a tebi bi bilo lakše...


    aya

    Hahaha... Ovo nije napisao tvoj voljeni MM. Izgleda da ti prepoznavanje stila i sadržaja ipak ne ide najbolje Tongue out.
  • #3
    0 1

    postova:405
    karakteran @ 18.5.2012. 18:26
    ta se dva događaja ne mogu usporediti nogomet je svjetski fenomen, a football je ograničen manje više na ameriku.
  • #4
    1 0

    postova:1962
    aya @ 18.5.2012. 20:31

    Hahaha... Ovo nije napisao tvoj voljeni MM. Izgleda da ti prepoznavanje stila i sadržaja ipak ne ide najbolje Tongue out.
    gordan

    Znam, šefe, znam Laughing...posipam se pepelom!

    Zapravo je to tvoja krivica - toliko nas udavi Marom, da ja sad pušem i na hladno!

    Zbilja - kaj portal tako loše stoji, de nemreš naći nekog drugoga? Innocent

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala