Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Frustrirane Amerikanke žele Angelinine usne i Jenniferino tijelo
Estetski kirurzi sastavili su popis glumica čiji su dijelovi tijela uzor ženama diljem zemlje

Frustrirane Amerikanke žele Angelinine usne i Jenniferino tijelo

1
  • #1
    0 0

    postova:580
    arnol @ 31.1.2009. 14:25

     Tužno je to, ta tolika želja izgledati kao netko drugi.

    Popraviti nešto čime nisi zadovoljan to razumijem, ali izgledati kao netko drugi, šteta.

    Kod nas je sve više kopija.

    Voditeljice, pjevačice...... vidiš jednu, vidio si ih skoro pa sve. 

  • #2
    0 0

    postova:193
    crna_guja @ 31.1.2009. 14:47

    Angelina Jolie mi je najljepša od najljepšihTongue out, ali bi mi puno više od njezinih usana bilo drago imati njezin bankovni računInnocent

    Ako ima negdje gdje se to može srediti....

  • #3
    0 0

    postova:7
    ziga @ 31.1.2009. 20:56
    zašto bi netko dovraga želio izgledati kao netko? to što majka priroda nije svakog oblikovala po filmu i crvenom tepihu ne znači da ta osoba ništa ne vrijedi. ove plastične operacije su tako uzele maha da se ljepotica zapravo pretvori u običnu silikonsku lutku na napuhavanje (najbolji primjer Nina Morić). Danas cure s 18 godina već nose silikonske grudi, to je blesavo.
  • #4
    0 0

    postova:541
    franz @ 31.1.2009. 23:07

    .. ma problem unutrašnje osobnosti, pozitivnih karakternih osobina i idolopoklonstvo i bježanje od vlastitih problema. slažem se što arnol veli, ako se nešto želi popravit u redu što je neophodno za zdravlje, normalnu funkciju itd, ali biti netko drugi izgledom pogrešno i pretjerano, dobar primjet M. Jackson!

    franz

  • #5
    0 0

    postova:580
    arnol @ 31.1.2009. 23:18

    .. ma problem unutrašnje osobnosti, pozitivnih karakternih osobina i idolopoklonstvo i bježanje od vlastitih problema. slažem se što arnol veli, ako se nešto želi popravit u redu što je neophodno za zdravlje, normalnu funkciju itd, ali biti netko drugi izgledom pogrešno i pretjerano, dobar primjet M. Jackson!

    franz


    franz


     Odlični franz, puno više i bolje napisao od mene o ovoj sve većoj pošasti plastičnih operacija !

    Još da to pogodi u pravom smjeru. 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala