Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Susan Sarandon Papu Benedikta XVI. nazvala nacistom
Glumica se na filmskom festivalu u Hamptonsu nije dala ušutkati nego je svoju opasku ponovila čak dva puta

Susan Sarandon Papu Benedikta XVI. nazvala nacistom

1
  • #1
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 18.10.2011. 16:58

    Ah, zbog ovakovih izjava - na dnevni red treba staviti - razmotriti uvođenje koncentrat logora koji bi ugostili ovakove dive poput Susan.

    Kako se ovaj post ne bi krivo shvatio koncentrat logori su oni logori (iliti slobodne zone) u kojima se proizvodi koncentrat od rajčice, najčešće u konzervama. Laughing   

  • #2
    0 0

    postova:186
    boatenga @ 18.10.2011. 17:36

    Pih..

    Vjerojatno će uslijedit kakva ponuda iz holivuda, a možda potom i nominacija, jel'..nikad se ne zna..

     Laughing

  • #3
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 18.10.2011. 18:33

    neko nazove papu, moz si mislit PAPU nacistom i odma strka...tu se sad i rajcicama prijeti...ccc sve je to budalastina...

    i papa i nacisti su dio neke zlocinacke organizacije...sad je li papa sam nacist najmanje je vazno...amen

    ajmo i na mene rajcicama sad...

  • #4
    0 0

    postova:711
    gordan @ 18.10.2011. 18:56

    Ako ga je nazvala nacistom samo zato jer je prisilno bio u hitlerovoj mladeži, onda je to, da prostite, izdrkavanje.

    No, inače se slažem sa izlaganjem štovanog Lorda iznad mene ;) ...

  • #5
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 18.10.2011. 21:48

    neko nazove papu, moz si mislit PAPU nacistom i odma strka...tu se sad i rajcicama prijeti...ccc sve je to budalastina...

    i papa i nacisti su dio neke zlocinacke organizacije...sad je li papa sam nacist najmanje je vazno...amen

    ajmo i na mene rajcicama sad...


    LordAdamko

    evo ti sad na !   - ovo nije reklama, niti radim za Podravku Laughing
  • #6
    0 0

    postova:1962
    aya @ 19.10.2011. 0:16

    Suzana nije ništ naučila iz tuđih pogrešaka....Cry Nekoć je Sinéad O'Connor javno poderala sliku Ivana Pavla II...nakon toga joj je karijera zamrla.

    Teško je povjerovati da će Zuzanina, nakon ovoga krenuti uzlaznom putanjom.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala