Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
RTL-ovku Anu Miščević na Facebooku mrzi gotovo 35 tisuća ljudi!
Govorna mana mlade zvijezde RTL-a izaziva posprdne komentare na internetu, a neki su i pretjerali

RTL-ovku Anu Miščević na Facebooku "mrzi" gotovo 3

1
  • #1
    0 0

    postova:220
    gor @ 30.1.2009. 13:44
    Ma uopće me ne smeta njena govorna mana. To često može biti i prednost jer daje jedinstvenost voditelju, ali žena nije talentirana za javljanja uživo sa sportskih događaja. Nije ni faca za to.
  • #2
    0 0

    postova:4
    prittpen @ 30.1.2009. 14:10

    meni osobno smeta... ne zbog toga kako zvuci, nego sto govori o tome kako je zena odabrala karijeru voditeljice i ni zrno truda nije ulozila u svoje obrazovanje i pripremanje za posao voditeljice. to nije nekakva nepopravljiva govorna mana, to je nesto sto se moze nauciti. neki uz malo, neki uz puno truda. sve to samo odrazava cinjenicu da niti jedan voditelj na komercijalnim televizijama ne zna pravilno govoriti, a necu ni spominjati pravilno govorenje hrvatskog jezika. nije problem u govornoj mani, problem je neobrazovanju. sramota za nju i za televiziju koja je zaposlila. za voditeljski posao, kao i svaki drugi, treba imati ispunjene određene uvjete. naučiti izgovarati slovo r bi zaista trebao biti jedan od njih, te bi ona i njen poslodavas trebali voditi racuna o tome. meni je žao što se gospodicna nasla u takvoj situaciji da kao odrasla osoba ne moze izgovoriti to slovo i znam da joj je sigurno tesko, pogotovo kad ljudi to komentiraju na zloban nacin, ali mislim da bi puno vise cijenila sebe i svoj posao da ga obavlja ispravno, bez obzira koliko truda to iziskivalo. 

    a onda bi mozda i ostatak voditeljskog posla obavljala korektno, sto danas, sa ili bez r, ne cini. 

  • #3
    0 0

    postova:9
    pcelica @ 30.1.2009. 14:20

    Ne može bilo tko biti umjetnik, sportaš, baletan...trebaš imati predispozicije!!!

    Ako žena može to riješiti govornim vježbama... fakat bi bilo zgodno da se potrudi.

    Iskreno, od tog njezinog R, mnogi koje znam se ne mogu skoncentrirati na ono što govori.

    Zvuči kao: bla R bla R bla R bla...

    A nit je glupa, nit ružna, možda je i simpatična, ali gledatelj fakat ni ne vidi, ni ne čuje ništa osim R!!!

    I nitko ju ne mrzi, nego jasno piše na facebooku da bi obavezno trebala na govorne vježbe.

  • #4
    0 0

    postova:580
    arnol @ 30.1.2009. 14:23

     Ima puno ljudi koji jednostavno bez obzira na sve ne mogu izgovoriti slovo R.

    Govorna mana još može proći, i biti dio nečije osobnosti, ali prenamaganja su negledljiva.

    Za posao voditelja više nema kriterija i to bez uzimanja u obzir ove gospođice Miščević.

    Ono što bar mene bode u oči je ovo koliko ljudi koga mrzi i koristi portale za linč !

    Ima puno iritantnih likova eksponiranih u javnost, samo tu su krivi i oni koji ih istiću putem medija.

    Neke tv kuće mi djeluju kao brodovi bez kormilara. 

    Nisam stručnjak niti imam što protiv A.M., samo nije za sportski program. 

  • #5
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 30.1.2009. 15:02

    Ana Mišečević je eklatantni primjer trenutne situacije stanja svijesti u Hrvatskoj i načina odabira kadrova na svim pozicijama.

    Ana Miščević ZNA da ima govornu manu i bavi se poslom VODITELJICE!?

    Ja znam da nemam sluha pa se ne bavim pjevanjem ili plesom.

    U ovoj zemlji ljudi beskrupulozno doslovno siluju određene profesije, a oni koji odlučuju o takvim stvarima im to i dozvoljavaju. Zanimalo bi me pojašnjenje svih onih koji su sudjelovali u odabiru i zapošljavanju Ane, koji su to kriteriji koje treba zadovoljiti televizijski voditelj. Pretpostavljam da ima jako puno kandidata BEZ govorne mane.

    Život nije bajka, život nije crtić, život je vrlo jednostavan i nažalost, okrutan. Stoga smatram da osobe s govornom manom ne trebaju biti voditelji, osobe s poremećajem ravnoteže ne smiju biti piloti, osobe od stotinjak kila i dva metra visine ne mogu biti džokeji...

    Osim toga, Ana je totalni antitalent! Postavlja pogrešna pitanja, nema pojma o tematici, nepripremljena je, a djeluje poput iznenada zaskočene školarke poslije tulumarenja i neprospavane noći...

    Mislim da nitko ne mrzi nju već sustav koji nas svakodnevno jebe u zdrav mozak pogrešno izabranim ljudima za određena radna mjesta i pozicije! Svima nam je već pun kurac nepotizma, negativne selekcije i nakaradnih mjerila vrijednosti.

  • #6
    0 0

    postova:4
    prittpen @ 30.1.2009. 15:16

     Ima puno ljudi koji jednostavno bez obzira na sve ne mogu izgovoriti slovo R.


    Arnol 


    rotacizam se liječi, samo treba redovito ici logopedu. postoji i operacija spomenuta u clanku, kojom se malo zareze "spona" jezika i tako se olaksava izgovaranje slova r. i to svatko moze... ostalo je samo stvar psihe. neki ljudi nemaju potrebu to ispravljati i to je ok, cak i simpaticno. jedino mislim da si voditelj to ne bi bas trebao dopustati. 
  • #7
    0 0

    postova:580
    arnol @ 30.1.2009. 15:26

    rotacizam se liječi, samo treba redovito ici logopedu. postoji i operacija spomenuta u clanku, kojom se malo zareze "spona" jezika i tako se olaksava izgovaranje slova r. i to svatko moze... ostalo je samo stvar psihe. neki ljudi nemaju potrebu to ispravljati i to je ok, cak i simpaticno. jedino mislim da si voditelj to ne bi bas trebao dopustati. 
    PrittPen


     Potpuno si u pravu.

    Poznajem logopedicu koja je zadovoljna sa svojim hrrr. Ona isto kaže da je tu psiha jako važna.

    Imamo stvarno posebne voditelje na svim televizijama.

    Dali vam je poznato koji se uvjeti traže za voditelja na tv-u ?

    Ne pitam zbog sebe ( nisam talent za to, niti me privlači ), samo me zanima zbog svih tih voditelja ? 

  • #8
    0 0

    postova:1
    proline @ 30.1.2009. 17:12

    Što se tiče RTL-a cura im je očito intersantna jer se oko je digla prašina. Primječena je. I mi da ju nismo primijetili nebismo diskutirali o njoj. Marketinški je  to možda OK. Meni, kao gledatelju, je iritantna. Neznam kakva je privatno. Možda je cura OK, ali na telki djeluje neprivlačno. Iako njezino pojavljivanje traje nekoliko sekundi jedva čekam da nestane. Niti je privlačna izgledom, niti kaže nešto smisleno. Laprda... Da je njezin komentar intersantan zanemarili bismo govornu manu. Što se tiče njnog prijašnjeg pojavljivanja u programu RTL, mogu reći da ju prije nikada nisam primijetio. Uostalom RTL program je globalno LOŠ i nema privlačnih emisija. Malo nešto gledamo BIG BROTHER, eventualno petkom, mada je zadnja sezona bila najlošija do sada. Moji doma gledaju Večera za 5 i to je uglavnom to. Mogao bih još diskutirati o glavnoj temi, ali gdje bi onda bio kraj!?

  • #9
    0 0

    postova:42
    abaris28 @ 30.1.2009. 23:32

    hahha

    triba je maknit s televizije

    nek piše članke

  • #10
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 31.1.2009. 9:06

    Svi ste primjetili taj RRRRRRRRRRRR :

    Da li je itko od Vas primjetio da na državnoj televiziji HRT, neki vrli voditelji umjesto - prekršaj - izgovaraju riječ "FAUL" ?

    Taj "FAUL" me više iritira od toga RRRRRR, tim više jer je na državnoj televiziji, gdje su svi "sportski stručnjaci" ? samo neke od njih baš i ne ide hrvatski jezik, a rade na hrvatskoj radio televiziji.

  • #11
    0 0

    postova:114
    skype @ 31.1.2009. 13:04

    Možda je Simona nagovori da pjevaju u duetu a Ante će ih pratiti na usnu harmoniku .

    THRRRIO "RRIO De Žaneihrrrro"  

  • #12
    0 0

    postova:1
    escapist @ 31.1.2009. 23:38

    Da, naravno, a nigdje se ne spominje da je izvjesni gospodin ZATVORIO grupu upravo zbog tih komentara na račun njezinog govora, koji nisu bili započeti s njegove strane. Tipično, ne.

     A i sama činjenica što se u 5 dana skupilo 36 tisuća ljudi govori nešto - da Ana definitivno nije za taj posao. Ne vjerujem da je ljudima digla živce samo zbog govorne mane, to već nekako može proći, ali ako već radiš na televiziji zar ne bi trebao govoriti kako treba? Ili se bar truditi ispraviti postojeću govornu manu? Činjenica je da Ana definitivno nije educirana za ovaj posao koji joj je RTL dao, i njeni komentari i postupci (tipa kaže djeci da pjevaju i onda makne mikrofon od njih??) nisu nikako profesionalni bili. OK, možda se ona razumije u modu, pa nek ostane u tim vodama, a ne je gurati negdje o čemu pojma nema. Ali ajde, ovo je Hrvatska, Nives Celzijus je autorica hrvatskog bestselera, pa zašto onda osoba koja nema pojma o live vođenju sportskih događaja ne bi vodila takav? Jer u Hrvatskoj uopće nema profesionalnih voditelja koji su educirani za vođenje sportskih programa. Ma ne. Uopće ih nema. Cijeli prijenos je katastrofalan. Ana je samo najslabija karika za koju su se svi uhvatili. 

    A autoru ovog članka.... Svaka čast. Vrijeđaš ljude koji "navodno" vrijeđaju druge. Pa za ime Božje čak ni naslov grupa nisi dobro napisao. Ime Grupe na facebook-u glasi "Svi koje nervira Ana Miščević", a živimo u kolikoj tolikoj demokraciji, svatko ima pravo izraziti tko ga nervira, a tko ne. Ne sjećam se da su ovakvi članci izbili kada su se na Facebook-u pojavile grupe za one koje nervira Sanader. Uglavnom, jako neprofesionalan članak.

  • #13
    0 0

    postova:3
    gold_girl @ 2.2.2009. 9:54
    Pa ako mu je smetala,mogao je taj koji je  osnovao grupu ljepo slušati na radiju prijenos,i sve riješeno,a ne osnovati klub mrzitelja neke osobe i još ismijavati se njenim govorom,i izgledom,stvarno  jadno i nisko,ajde ostavite curu na miru kao da bi vi bolje vodili,možda i nije za taj posao,ali to nije razlog za takav postupak,ljudi su danas stvarno zlobni
  • #14
    0 0

    postova:8
    meri @ 8.2.2009. 14:46
     Trebali bi se više brinuti o političarima da ih što maje gledamo,a ne kritizirati voditeljicu,tko radi taj i Smile
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala