Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
VIDEO: Ljudska stonoga 2 najodvratniji film svih vremena?
Filmski nastavak “Ljudska stonoga 2” Toma Sixa sudeći po foršpanu neće odgovarati ni onima s jakim želucem

VIDEO: "Ljudska stonoga 2" najodvratniji film svih vremena?

1
  • #1
    0 2

    postova:514
    fox89 @ 29.9.2011. 12:57

    lagano bi ja tog sixa na neko promatranje pa da ga trajno izopće iz društva. sick bastard.

    sve je to film i dobra zarada, i na kraju će se pozvat na "umjetnost", ali o čemu taj čovjek razmišlja kad mu takve stvari padaju na pamet?? Cry

  • #2
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 29.9.2011. 14:50

    prva stonoga, tj šestnoga, je gnjusna, bolesna ideja bolesnog uma, rekao bih, a ni žena mu nije bolja kao producent, ako mu je žena, ili možda sestra.....

    ali...čini mi se da sam gledao i gnjusnije filmove...gdje nisu bila u pitanju samo ljudska ........      brrrrrrrr 

    no opet, "stvar ukusa"...LaughingLaughing 

    hoće li dvojka to nadmašiti??? 

  • #3
    2 0

    postova:213
    zac @ 29.9.2011. 21:03
    Prvi dio je bolestan, ovaj drugi s obzirom na trailer može biti samo bolesniji, no mora se priznat da Six zna odabrati glavne glumce, već na prvu djeluju ko neki psihopati i da nisu skroz čisti.
  • #4
    2 0

    postova:109
    myna @ 29.9.2011. 22:40
    Prvi dio je bolestan, ovaj drugi s obzirom na trailer može biti samo bolesniji, no mora se priznat da Six zna odabrati glavne glumce, već na prvu djeluju ko neki psihopati i da nisu skroz čisti.
    zac

             Istina,zna lik izabrat! onaj dr. heiter iz prvog dijela..brrrrrrrrrr
  • #5
    2 0

    postova:97
    mala_vila @ 1.10.2011. 20:51

    Fuj! To je nešto najodvrtanije što sam vidjela - a nisam ni pogledala cijeli film, samo neke isječke prvog dijela filma na youtube-u....

    Iskreno, nisam ni čula za film dok nisam pročitala ovaj članak na mojtv.hr.. a nekako i bolje da nisam čula...
    Majke ti milene, pa to je strašno... samo sam isječak pogledala, nisam mogla spavat cijelu noć - a da ne govorim o jelu danas... DA - inače filmove prilično utječu na mene...

    Strah me uopće pomislit da bi to mogla otić pogledat u kino...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala