Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Željko Vela s Arene Sport na Novu TV
Željko Vela pridružio se timu Nove TV i od 1. rujna postaje članom sportske redakcije informativnog programa

Željko Vela s Arene Sport na Novu TV

1
  • #1
    0 0

    postova:11
    bojus @ 24.8.2011. 18:03

    Prvi izbor sportskog komentatora na HRT-u s temom nogomet.

    Tek sad KUŽIM(kontam, kapiram...) kakav je komentator bio Božo Sušec.Neponovljiv, legenda, a tek kak mu veličina raste s usporedbom na trenutačne alternative: Željko Vela i sin Mu Saša.

    Saša je doista mnogo talentiraniji u usporedbi s Velom, al njegov problem je usporedba s tatekom i tu sve propada.

    Koliko god bio briljantni klon oca  Bože nikad neće uspjeti dostići visine Božine.

    Savršen  je,  ali nas redovite slušatelje na njegovo spominjanje odmah ide usporedba s Božom i tu je kraj svake priče. 

    Božo, Slavko(Cvitković-Košarka), Mićo(Tenis) vrh vrhova. 

    Dokaz da je i HRT kroz svoju povijest imao  pozitivne likove u svojim redovima.

  • #2
    0 0

    postova:54
    zvone @ 24.8.2011. 18:53

    Zeljko Vela nikad nije trebao otici sa HRT-a, to im je velika pogreska. Simpatican, elokventan, obrazovan, duhovit, bio je najbolji novinar, komentator, poslije i urednik tamo. Zov novaca je prevagnuo, otisao je, razocarao se i sad vjerojatno dolazi samo pojacati komentatorski dio Nova TV, jer ostatak sportske redakcije im je, blago receno, smjesan. Zao mi je vidjeti Velu u takvom okruzenju, on tamo profesionalno moze samo nazad, naprijed ne.

    Sto se Suseca tice, slazem se, ali zaboravljas kako ce dolaziti nove generacije koje nece ni pamtiti tata Bozu, njima ce samo sin biti poznat pa ce on njima biti No1.  Wink

    Btw bilo bi lijepo da nam Nova TV priusti jos koji put komicarsko-komentatorski tandem Ceci - Vela.  Smile

    Ceci je Srecko Bogdan ako tko ne zna. 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala