Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Skandal na Novoj TV: Delali suspenzija, padat će i otkazi
Kruže čak i priče kako je cijela stvar namještena da bi "IN Magazin" dobio besplatnu reklamu

Skandal na Novoj TV: Delali suspenzija, padat će i otkazi

1
  • #1
    0 0

    postova:580
    arnol @ 29.1.2009. 13:40
    Tresu se brda, rodit će se miš.
  • #2
    0 0

    postova:114
    skype @ 29.1.2009. 16:33

    Trebam li naglasiti da je taj gospodin Hrvat, a ne dojučerašnji predsjednik Svjetskog židovskog kongresa? 

  • #3
    0 0

    postova:580
    arnol @ 29.1.2009. 17:40
     Bi pojasnio, ak ti se da naravno ?.
  • #4
    0 0

    postova:114
    skype @ 29.1.2009. 21:54
    Arnol ne da mi se baš ali eto , ispunit ću ti želju. Nije dobila otkaz zato što je gospodin suvlasnik Nov@ TV Židov i predsjednik SŽK već zato što je definitivno prekoračila granice dobrog ukusa. Dakle, o revanšizmu nema govora. Ovom izjavom  sama sebi  skače u grlo i priznaje krivicu  a ujedno pokazuje svoj negativni stav prema Židovima. Skandal bi bio istih razmjera i sa istim posljedicama da je bio i u produkciji RTL-a ili HRT-a. Dakle, njen nastup su osudili svi pošteni Hrvati a ne samo Židovi. Je li ona jedini krivac? Nije! Je li Nov@ postupila profesionalno? U neku ruku je u drugu nije! Ispričali su se pošteno a djeljenje otkaza je više moralana obaveza a ne revanšizam.
  • #5
    0 0

    postova:114
    skype @ 29.1.2009. 21:57
    Nego se ja pitam nešto drugo , tko će sad  voditi Red Carpet , Modni mačak ili Cigo?
  • #6
    0 0

    postova:580
    arnol @ 29.1.2009. 22:00

     Skype hvala.

    Neki od vas tu tako pišete da je gušt čitati i naučiti ponešto novo.

    Mačak ili cigo, voditelji ?  AJME   NE !!!! 

  • #7
    0 0

    postova:114
    skype @ 30.1.2009. 1:19

     Skype hvala.

    Neki od vas tu tako pišete da je gušt čitati i naučiti ponešto novo.

    Mačak ili cigo, voditelji ?  AJME   NE !!!! 


    Arnol
    Nema na čemu, i drugi put. Nisam primjetio da netko piše loše na ovom portalu. Možda zato što je sadržajno siromašan za osobe koje bi liječile svoje frustracije i komplekse. Bože moj , ne možemo se uvijek slagati u svemu i to je normalno , svatko ima svoj stav prema određenim stvarima ali kultura dijaloga i razina komunikacije bar za sada na mojtv su na zavidnom nivou. Ja sam uvjeren da će to tako i ostati jer  ekipa koja vodi ovaj portal je očito intelektualno zrela i zna da je strpljenje i kvalitet  sadržaja teži ali bolji put ka uspjehu nego zatrpavanje stranica žutilom i tračevima. Mojtv je perspektivan portal, jedan od rijetkih koji sadržajem i koncepcijom privlači kvalitetan auditorij. Naravno na nama je da ga što više preporučamo prijateljima i poznanicima kako bi online lista uvijek bila "debela" i tako zainteresiramo što više sponzora koji bi ovdje našli mjesto za svoju reklamu. Smile

  • #8
    0 0

    postova:580
    arnol @ 30.1.2009. 11:20

    Vidi se da pametni ljudi vode ovaj portal što je izvrsno.

    Nisam baš sve pročitala, ali mi se puno toga sviđa.

    Uvijek tražim komentare o filmovima, posebno onih koje nisam gledala.

    Ponekad mi taman uzmete rijeć iz usta neki od vas, a znate ispaliti genijalne tekstove.

    Ipak mi se čini da je premalo komentara o programu.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala