Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Angelina Jolie i Bruce Willis u Sin Cityju 2?
Robert Rodriguez je potvrdio snimanje nastavak Sin Cityja, ali i dva nastavka akcijskog filma Machete

Angelina Jolie i Bruce Willis u Sin Cityju 2?

1
  • #1
    0 0

    postova:161
    ed_hunter @ 23.7.2011. 18:41
    Prvi film je bio genijalan, jedna od onih stripovskih ekranizacija koje sasvim zasluženo imaju kultni status. Sin City je spomenik noiru i kao takav jedan od stilski najposebnijih uradaka. Likovi su odlično napisani, stoga se nadam da će Rodriguez dodatno razvijati karaktere pojedinaca kroz film
  • #2
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 23.7.2011. 20:33

    veseli me ova objava za nastavak Sin City-a, prvi dio mi je bio cool, alba je bila uf uf uf...

    al za ovog machete mi se zivo fucka...prvi dio nisam iovako mogo pogledat do kraja, a ja mozda 2-3% svih gledanih filmova s moje strane nisam mogo odgledat do kraja...ocjena u minusu vjerovatno... nastavke ocekujem jos gore...a tek kad sam proctio da bi 3ci dio trebo bit u svemiru...nisam znao kud cu sasobom...

  • #3
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 24.7.2011. 12:02
    a tek kad sam proctio da bi 3ci dio trebo bit u svemiru...nisam znao kud cu sasobom...
    LordAdamko

    Ja sam se osobno valjala od smijeha. Ali ne smijemo zaboraviti da i treš filmovi imaju svoju publiku - posebnu publiku. Laughing
  • #4
    0 0

    postova:20
    robs @ 24.7.2011. 19:31

    Šit, ako glumi Angelina Jolie ne gledam. Šteta, a nije loš prvi dio.

    No Machette je druga priča, prije koju godinu sam gotovo u potpunosti prestal gledat Američke filmove, preorjentiral sam se na Japanske, francuske i europske opčenito no Machette je zakon i Trejo je legenda. Uf jedva čekam. :)

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala