Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Autor Dva i pol muškarca ubio lik Charlieja Sheena
Autor serije, koji se na "mrtvo ime" posvađao sa Sheenom, osigurao je da se Charlie nikad više ne vrati u sitcom

Autor "Dva i pol muškarca" ubio lik Charlieja Sheena

1
  • #1
    0 0

    postova:96
    hypnotoad @ 28.6.2011. 9:33
    "...scenaristi ubrzano rade na scenariju, u kojem Charlie automobilom pada niz liticu. Naravno, i ovaj put televizija imitira život, jer je Charlie Sheen dvaput izletio sa litice na Mulholland Driveu."

    Ma Sheena ne možeš da ubiješ... ni u stvarnosti ni u seriji.
  • #2
    0 0

    postova:71
    g_6 @ 28.6.2011. 13:10

    Ma Sheena ne možeš da ubiješ... ni u stvarnosti ni u seriji.
    HypnoToad

    Meni je on bio jedina pozitivna strana serije i poručio je Ashtonu: "Potonut ćeš zajedno s s brodom", za mene to vrijedi, jer naravno više  neču gledati "Dva i pol muškarca"
  • #3
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 28.6.2011. 13:36

    Meni je on bio jedina pozitivna strana serije i poručio je Ashtonu: "Potonut ćeš zajedno s sbrodom", za mene to vrijedi, jer naravno više  neču gledati "Dva i pol muškarca"
    G_6

    meni je žao ashtona jer je unaprijed osuđen na propast, ali tko god da se prihvatio te uloge isto bi završio LaughingLaughingLaughing
  • #4
    0 1

    postova:114
    dxdy @ 28.6.2011. 19:40
    ma ubrzo ce zbog pada gledanosti vratiti Charlia kao u nekoj sapunici... hehehehe
  • #5
    1 1

    postova:96
    hypnotoad @ 1.7.2011. 1:19
    Jedina osoba koja bi ikada, ikako, mogla da zameni Sheena je Robert Downey Jr. (budući da su obojica imala probleme s ovisnostima u stvarnome životu, pa ih je stoga lakše i prihvatiti kroz seriju takve kakvi jesu). Verujem da bi on jedini mogao da uvede neki novi đir u tu priču, i usput održi gledanost na nekom nivou (iako ne govorim da bi dobar dio publike svejedno odustao od daljnjeg gledanja).

    Kutcher je po meni apsolutni promašaj. Jednostavno nije dorastao i prevelika je dobrica... i babojebac.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala