Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gledali smo: Thor
Zanatski korektan proizvod koji pokazuje više holivudskih ograničenja nego dostignuća

Gledali smo: Thor

1
  • #1
    0 0

    postova:26
    scream999 @ 30.4.2011. 15:43

    Film sam jučer pogledao u kinu, i mislim da su dobar posao napravili kada je u pitanju 3D. U filmu je bilo svega od humora, do akcije i romantike, jedino sto sam ocekivao je neka veca zavrsna borba. Sve u svemu vrlo dobar film 7/10Cool

  • #2
    0 0

    postova:48
    maryjackie @ 30.4.2011. 16:40

    5/10?

    super, znači film će biti odličan, mora se pogledati :D

  • #3
    1 0

    postova:50
    dragmio @ 30.4.2011. 21:13
    A s kim u Hollywoodu Stellan ne može obrisati pod? :)
  • #4
    1 0

    postova:513
    bozoli @ 30.4.2011. 21:55
    Da, pogledala ga u srijedu, isto u 3D tehnici. Nije loš. Najbolji dio mi je "nesretna" činjenica da Amerikanci izgovaraju Åsgard [Osgar] kao Ass-guard. Lol! Smijala sam se svaki put. I Portmanica je bila simpatična, onako zatelebana... Ali, da slažem se, prekratko je trajala Thorova probrazba. Snap your fingers and...! U stripu to traje godinama, a ovdje možda koji tjedan. Stupidus chronicus.
  • #5
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 6.6.2011. 22:10

    nažalost, moram se složiti s Draganovom recenzijom filma, i još jednom ostati razočaran filmom od kojeg sam očekivao nešto, a osim "audiovizualnog" doživljaja nisam dobio ništa...

    naročito su me razočarali prizori i događaji na Zemlji, sukob u glavnoj ulici mjesta sa desetak kuća već je viđen , čini mi se u Supermanu II ili III, i u Iron man-u...radnja ,dijalozi, likovi neuvjerljivi

    previše se toga htjelo ugurati u film, Thor je zaslužio bolje... 

  • #6
    0 0

    postova:377
    gestapo @ 1.8.2011. 0:53
    Definitivno Thor zasluzuje vise i toplo se nadam da ce nastavak biti bolji!
  • #7
    1 0

    postova:6
    solyaris @ 1.8.2011. 18:03
    Ja se toplo nadam da će Hollywoodu uskoro ponestati superheroja. Svake godine pet-šest novih filmova, franšize se kote kao kunići. Kad zajebu sa sequelima, eto ti prequela i tako unedogled. Svi sliče kao jaje jajetu. Ajde, Nolan je iz drugog pokušaja uspio napraviti dobrog Batmana. Ustvari Jokera. To je jedini film koji vrijedi i izvan okvira žanra, još tamo od Burtonova prvog šišmiša. Ostalo... ajme. Kad vidim Spidermana, dođe mi da zaplačem.
     
    Ni Thor nije puno bolji. Sve u Asgardu je dosadno do bola, likovi nezanimljivi, drama isforsirana. Uz to, nije mi jasno u što su ulupali 150 milijuna dolara budžeta. U catering? Asgard izgleda neuvjerljivo i jeftino, specijalne efekte je valjda radio netko na Spectrumu?  Sam Thor je donekle zanimljiv tek kad aterira na Zemlju. Komična verzija filma u kojoj bi on, bez malja i moći, bauljao Zemljom (s profesorom Solvigom?) i upoznavao se s njenim čudnim običajima bila bi puno zabavnija. Po mogućnosti bez Natalie Portman u blizini. Ta je ubojica svake kemije...
  • #8
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 1.8.2011. 23:13
    Uz to, nije mi jasno u što su ulupali 150 milijuna dolara budžeta. U catering? ...
    Solyaris

    Lol! Mislim da su sami stvorili taj Thorov čekić. Jer, brate, jedno je bacit ga, a sasvim drugo ga natjerat da se vrati natrag! Laughing
  • #9
    0 0

    postova:56
    ecimir @ 18.9.2011. 23:39
    Likovi su tako bezlični i površni, radnja predvidljiva i nemaštovita, dok sam gledo jedva sam čekao da završi film.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala