Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Voditeljica HTV-a Slavica Babić opsovala u prijenosu uživo
Strka oko prijenosa presude generalima dovela je do gafa u kojem je voditeljica bila nesvjesna kako je čuju svi u eteru

Voditeljica HTV-a Slavica Babić opsovala u prijenosu uživo

1
  • #1
    0 0

    postova:158
    sever69 @ 16.4.2011. 11:10

    Ma nije to nikaj strašno kaj se njoj omaklo, strašnije su neke druge stvari....

    A s druge strane, onom kuharu na RTL2, Gordon Ramsayu je svaka treća prosta, pa nikom ništ.

    Usađeno je to u ljude...

  • #2
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 16.4.2011. 12:59
    ajuj sto je jaka psovka a jebiga...odma je treba eutanazirat... :|
  • #3
    0 0

    postova:220
    gor @ 16.4.2011. 14:45
    Volim lazni moral! A kod nas Hrvata psovke vise i ne postoje vec su dio svakodnevne normalne komunikacije. A onda je ovo kao vijest. Ne znam kako se u ovoj zemlji djeca prave, roda ih nosi.
  • #4
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 16.4.2011. 20:09

    to je cijena neprofesionalnih i na brzinu "sklepanih " voditelja, prakse koja se je s komercijalnih televizija prenijela i na nacionalnu,

    ne radi se tu o moralu ni o psovanju, to je riječnik koji ona stalno koristi u komunikaciji, kako na poslu tako i privatno i ne može ga kontrolirati.....

  • #5
    0 0

    postova:1962
    aya @ 16.4.2011. 20:42

    to je cijena neprofesionalnih i na brzinu "sklepanih " voditelja, prakse koja se je s komercijalnih televizija prenijela i na nacionalnu,

    ne radi se tu o moralu ni o psovanju, to je riječnik koji ona stalno koristi u komunikaciji, kako na poslu tako i privatno i ne može ga kontrolirati.....


    bearfoot


    Ne razumijm...ti ne psuješ? Nikad? Ako je tako, svaka ti čast, onda si jedan od 5 % Hrvata koji ne psuje.

    A odakle bi TV kuće trebale regrutirati voditelje - s Katoličkog radija možda? Tada u privatnom životu ne bi psovali (iako i to čisto sumnjam).

  • #6
    0 0

    postova:161
    ed_hunter @ 17.4.2011. 13:27
    no big deal
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala