Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Djeca Jolie - Pitt uništila kuću Georgea Clooneya
Nekada čvrsto prijateljstvo između Brada Pitta i Clooneya stavljeno je na kušnju zbog neobuzdane Pittove djece

Djeca Jolie - Pitt uništila kuću Georgea Clooneya

1
  • #1
    0 0

    postova:7
    rebecca @ 5.2.2011. 18:01

    sve bih dala da sam mogla vidjeti kako Zhahara i blizanci premiještaju namještaj po kući. 

    bezveze. 

  • #2
    0 0

    postova:2
    sakura @ 5.2.2011. 18:30
    Angelina je kurvetina koja ne zna niš neg pušit kite i otimat tuđe muževe. Budući da je tako, odgajanje tolikih derišta očito također nije nešto u čemu je dobra. Strašno!!
  • #3
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 5.2.2011. 19:00
    Angelina je kurvetina koja ne zna niš neg pušit kite i otimat tuđe muževe. Budući da je tako, odgajanje tolikih derišta očito također nije nešto u čemu je dobra. Strašno!!
    sakura


    ojsdpćiohsatpoaihsdtaihstahhahahahahahahahahahahahaahahahahahahaahahahahahahaahihahaahahahahahahahahahahaha...

    gotov sam. KRAJ! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

  • #4
    0 0

    postova:1962
    aya @ 5.2.2011. 20:37
    Angelina je kurvetina koja ne zna niš neg pušit kite i otimat tuđe muževe. Budući da je tako, odgajanje tolikih derišta očito također nije nešto u čemu je dobra. Strašno!!
    sakura
    Pravo je osvježenje, kada se novopridošli član portala osjeti pozvanim izraziti svoje mišljenje biranim i odmjerenim riječima.
  • #5
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 5.2.2011. 20:56

    Uh, jebote, ne znam da li je debilniji članak, neki komentari ili ja koji sve to čitam?

    Mogu li sam sebi dati glas!?  Laughing

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala