Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Colin Farrell kao Schwarzeneger u remake-u Totalnog opoziva
Jedva 21 godinu od snimanja "Totalnog opoziva", kultni SF film dobija novu verziju, koja će biti prizemljenija

Colin Farrell kao Schwarzeneger u remake-u "Totalnog opoziva"

1
  • #1
    0 0

    postova:494
    beno @ 11.1.2011. 23:32

    Jos jedan remake... A u k... :(

    Nuclear facepalm

     

  • #2
    0 0

    postova:158
    jovil @ 12.1.2011. 18:49

    Uvijek s najvećim guštom odgledam ovaj film.

  • #3
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 12.1.2011. 19:07

    Farell nije dorastao Schwarzeneggeru za ovu ulogu, i nikada neće biti guverner Laughing 

    INAČE SCHWARZENEGGER se piše sa 2 GG drago UREDNIŠTVO Laughing, opet lapsus Laughing

  • #4
    0 0

    postova:580
    arnol @ 13.1.2011. 22:01
    Iz kojeg ebenog razloga uništavati Totalni opoziv sa Farellom ? Kome treba remake tog filma ? Zašto ? Arni i Colin su potpuno različitih karaktera glumci ! Zna se dobro kome paše kakva uloga ! Baš sve treba zasrat u filmskoj industriji !
  • #5
    0 0

    postova:158
    jovil @ 13.1.2011. 22:41
    Iz kojeg ebenog razloga uništavati Totalni opoziv sa Farellom ? Kome treba remake tog filma ? Zašto ? Arni i Colin su potpuno različitih karaktera glumci ! Zna se dobro kome paše kakva uloga ! Baš sve treba zasrat u filmskoj industriji !
    Arnol

    U potpunosti se slažem.A  i film je mlad, tek mu je 2 desetljeća.Nakon ovog filma Švarci mi je postao naj akcijski junak, ma sve u filmu štima, tu je Šeronica, pa onaj glavni negativac i na koncu Dezert - vođa pokreta otpora koji se pojavljuje iz trbuha(stomaka).

    Praviti remake ovog filma je Kršćanskim riječnikom Hereza.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala