Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Video: Skandal na snimanju MTV-jeve emisije 'Hitorama'
Srpskoj pjevačici se nije svidjela najava voditelja, pa mu je poručila da jede govna. Voditelj joj nije ostao dužan

Video: Skandal na snimanju MTV-jeve emisije 'Hitorama'

1
  • #1
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 5.12.2010. 22:53

    Tipično, karakteristično, za ovakovu vrstu "muzike".

    Žalosno je što smo u istoj skupini pod imenom MTV Adria. 

  • #2
    0 0

    postova:666
    doom @ 5.12.2010. 22:58

    Tipično, karakteristično, za ovakovu vrstu "muzike".

    Žalosno je što smo u istoj skupini pod imenom MTV Adria. 


    gorlock

    mislim gorlock da si trebal malo vece navodnike stavit na rijeci muzike....:))....
  • #3
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 5.12.2010. 23:03

    mislim gorlock da si trebal malo vece navodnike stavit na rijeci muzike....:))....
    doom


    evo doom, za one koji možda ne znaju značenje riječi: 

    glazba = "muzika"

  • #4
    0 0

    postova:193
    played @ 6.12.2010. 13:49
    Najava jeste improvizovana  i malo traljava, ali  "dama" ga je baš pretjerala. To su današnje "umetnice"...
  • #5
    0 0

    postova:144
    imba @ 6.12.2010. 14:54
       koja glupačetina, bože....
  • #6
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 6.12.2010. 19:57

    Zaista je ljudski mozak nevjerojatan organ!

    Glupačica "neće ovakvu najavu"!? Možda ju je trebao oralno zadovoljiti prije najave?

    No, odlično se snašao.   Laughing

  • #7
    0 0

    postova:158
    jovil @ 7.12.2010. 22:17

    Ajmo moralisti oladite malo.Kako se samo odjevno spremila za ovaj nastup, da se jednostavno ona dolje stvar nemre kontrolirat.Jeste glupačica, al je i gradska cura i ćerka poznatog nogometnog trenera iz NS-a, sponzoruša svakako, al je i ovaj zloćo voditelj omastio brke kratko živjeći u NS.Tko je gledo sjajni film "Karaula" - ma redatelj je odsliko 100% karakter ovog pokvarenjaka.Kad se samo prisjetim koliko mrzim ovog glumca nakon "Karaule".

  • #8
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 8.12.2010. 19:19

    Ajmo moralisti oladite malo.Kako se samo odjevno spremila za ovaj nastup, da se jednostavno ona dolje stvar nemre kontrolirat.Jeste glupačica, al je i gradska cura i ćerka poznatog nogometnog trenera iz NS-a, sponzoruša svakako, al je i ovaj zloćo voditelj omastio brke kratko živjeći u NS.Tko je gledo sjajni film "Karaula" - ma redatelj je odsliko 100% karakter ovog pokvarenjaka.Kad se samo prisjetim koliko mrzim ovog glumca nakon "Karaule".


    jovil


    Bio sam uvjeren da si prvoklasni provokator, ali poslije ovog komentara ipak mislim kako si samo prvoklasni debil!

    Jebote, što si sve uspio istovariti u jednom jedinom komentaru!? RESPECT!   Laughing

  • #9
    0 0

    postova:158
    jovil @ 9.12.2010. 15:53


    Bio sam uvjeren da si prvoklasni provokator, ali poslije ovog komentara ipak mislim kako si samo prvoklasni debil!

    Jebote, što si sve uspio istovariti u jednom jedinom komentaru!? RESPECT!   Laughing


    buzdovan


    Cura je jedna od mnoštvo dobrih merlinki i volio bi  pogledat je u nekom hardcore filmu hustler produkcije.

    Veliš mi da sam debil, a ti si znaš što, ma ostajem dosljedan ne vrijeđati nijednog forumaša. 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala