Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Kanye West postao redatelj
Reper je napravio 34 minute dug video-spot, kojeg mnogi uspoređuju s kultnim uratkom "Thriller" kralja popa Michaela Jacksona

Kanye West postao redatelj

1
  • #1
    0 0

    postova:540
    zubak @ 24.10.2010. 22:37

    Ovog sam decka viđo,kad je u Africi bjezao ispred lava,a jebote,a vidi di je stigao.

    Svaka cast jarane

  • #2
    0 0

    postova:158
    jovil @ 25.10.2010. 17:08
    Reper, pa redatelj.Amerika ide k potonuću.Dovoljno je pogledat u što se pretvorila glazba s ovim niger reperima i najvećim zlom tehno glazbom(pa koji je k.r.c DJ, dal uopće nešto svira, osim što zna stisnut "play"), nakon krasnih i neponovljivih 90-tih, koji su doista i izgledali kao zadnji(Sijetl s svojim bandovima kao nositeljima, naročito frontmen Kurt s fantastičnim usponom i munjevitom odlasku u sjenke na vrhuncu popularnosti, cijelo vrijeme je slutio da će nakon velikih dana doći  drugčije vrijeme gdje je primjerice ovaj niger glazbena zvijezda).
  • #3
    0 0

    postova:534
    jua @ 25.10.2010. 18:02
    Reper, pa redatelj.Amerika ide k potonuću.Dovoljno je pogledat u što se pretvorila glazba s ovim niger reperima i najvećim zlom tehno glazbom(pa koji je k.r.c DJ, dal uopće nešto svira, osim što zna stisnut "play"), nakon krasnih i neponovljivih 90-tih, koji su doista i izgledali kao zadnji(Sijetl s svojim bandovima kao nositeljima, naročito frontmen Kurt s fantastičnim usponom i munjevitom odlasku u sjenke na vrhuncu popularnosti, cijelo vrijeme je slutio da će nakon velikih dana doći  drugčije vrijeme gdje je primjerice ovaj niger glazbena zvijezda).
    jovil

    Oh U di-in't.
  • #4
    0 0

    postova:158
    jovil @ 28.10.2010. 17:22


         @jovil... nemoj sada moj komentar smatrat napadom na tebe, ali nemoj, lijepo te molim, pričati o nečemu o čemu očito imaš samo površno znanje.

         Istina je da se većina rapa pretvorila u nekakav soft-pussy-hip-hop drek, i da je sve teže naići na kvalitetne tekstove i izvedbe, budući da se na tržištu nalazi more sra**, ali ti isti "niger" reperi, kako ih ti k/rasno nazivaš su itekako stvorili kolekciju kvalitetnih glazbenih djela.

         Što se tiče techna, iliti "zle glazbe" - uopće ne shvaćam čemu takva konotacija? Poslušaj si malo Armin Van Buurena, Paul Van Dyka, Bob Sinclaira, etc - i vidjeti ćeš da nije sve u stiskanju tipke "play", već se itekako radi o zahtjevnom mixanju odgovarajućih (ponekad još i bolje, neodgovarajućih) glazbenih žanrova radi stvaranja nečeg novog i neistraženog.

         Ne možemo svi Gibonnija slušat', znaš.


    senilno_magare

    Ako je glavno da si iz mog komentara izvukao da  šaljem poruku da treba slušat Gibonnija, onda sam zbilja u teškom bedu.

    I dalje stojim pri tvrdnji da je tehno glazba uništitelj rock&roll-a(i tako dugmad zamijeniše gitare, bubnjeve,........)

    Prihvaćam realnost sadašnjice i dominiranje niger-rep glazbe i sl. , al nakon SOUNDGARDEN-a da slušam ove nigere nikad.

  • #5
    0 0

    postova:187
    pametnjakovic @ 28.10.2010. 17:52

    Izađi malo iz kuće i kani se mamine sise, nemreš sudit o svijetu nisi ni iz dvorišta izašao jebote. Govoriš o reperskoj glazbi i tehno glazbi kao zlo. Kakvo bola zlo ? Ako npr. jedna reperska pjesma govori ili potiče na nasilje ( što čisto sumnjam) onda samo ta pjesma govori o tome a ne sve

    I obriši se oko usta imaš mlječne brkove.

  • #6
    0 0

    postova:112
    entina @ 28.10.2010. 21:21
    neka postoji rock i neka postoji techno. uvijek će jedni udarat po gitari, a drugi po dugmićima. ne razumijem u čemu je problem. treba malo otvorit dušu za različite smjerove. kombinacija jednog i drugog isto može zvučat fantastično (poslušati paula van dyka kako svira s orkestrom:) https://www.youtube.com/v/gAKy_R1XUBI
  • #7
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 28.10.2010. 21:23

    Izađi malo iz kuće i kani se mamine sise, nemreš sudit o svijetu nisi ni iz dvorišta izašao jebote. Govoriš o reperskoj glazbi i tehno glazbi kao zlo. Kakvo bola zlo ? Ako npr. jedna reperska pjesma govori ili potiče na nasilje ( što čisto sumnjam) onda samo ta pjesma govori o tome a ne sve

    I obriši se oko usta imaš mlječne brkove.


    Pametnjakovic

    * mliječne. sry stari, ali ubilo me u pojam :D
  • #8
    0 0

    postova:187
    pametnjakovic @ 28.10.2010. 21:43

    * mliječne. sry stari, ali ubilo me u pojam :D
    fox89



    Nema frke kompa. Nego bio sam ljut pa brzo tipkao nisam ni gledao.   Smile

  • #9
    0 0

    postova:1962
    aya @ 29.10.2010. 11:30

    @ jovil

    Jel' ti afroamerikance nazovaš "nigerima" iz neznanja?...jer ako je tako, može se oprostiti (ako ne znaš da je to velika uvreda), no ako je namjerno, onda si još i rasist!

             

  • #10
    0 0

    postova:158
    jovil @ 29.10.2010. 16:50

    @ jovil

    Jel' ti afroamerikance nazovaš "nigerima" iz neznanja?...jer ako je tako, može se oprostiti (ako ne znaš da je to velika uvreda), no ako je namjerno, onda si još i rasist!

             


    aya
    Neznanje neznanje prokleto neznanje.
  • #11
    0 0

    postova:158
    jovil @ 29.10.2010. 17:00

    Izađi malo iz kuće i kani se mamine sise, nemreš sudit o svijetu nisi ni iz dvorišta izašao jebote. Govoriš o reperskoj glazbi i tehno glazbi kao zlo. Kakvo bola zlo ? Ako npr. jedna reperska pjesma govori ili potiče na nasilje ( što čisto sumnjam) onda samo ta pjesma govori o tome a ne sve

    I obriši se oko usta imaš mlječne brkove.


    Pametnjakovic

    Čemu prejake riječi??.

    Grozno si ovo sastavio, primitivno, zabranjivaš pravo slobode riječi.

     

  • #12
    0 0

    postova:540
    zubak @ 29.10.2010. 20:34

    HA,ha,ha Jovile,careeeeeeeeeeeeeeee.

    Stvarno si vrhunski provokator,jedan protiv svih i to uspjesno.

    Majstorrrreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala