Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Warner Bros. Pictures 'ubio' 3-D čarobnjaka Harrya Pottera
Fanovi koji su očekivali 3-D 'Harry Potter and the Deathly Hallows, Part I' morat će se ipak zadovoljiti 2-D-om

Warner Bros. Pictures 'ubio' 3-D čarobnjaka Harrya Pottera

1
  • #1
    0 0

    postova:48
    maryjackie @ 9.10.2010. 0:44
    vrlo važno...ionako su naočale iritantne, pa većina ljudi to pogleda doma u 2-d tehnologiji...mislim da to uopće neće utjecati na kvalitetu filma...Ben Hur, Titanic i Gospodar Prstenova, sva tri dobili po 11 Oscara, su snimani u 2D tehnologiji, a toliko hvaljeni 3D Avatar samo 8 Oscara,a čak mu ni kokurencija te godine nije bila nešto -.- ...
  • #2
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 9.10.2010. 1:29
    vrlo važno...ionako su naočale iritantne, pa većina ljudi to pogleda doma u 2-d tehnologiji...mislim da to uopće neće utjecati na kvalitetu filma...Ben Hur, Titanic i Gospodar Prstenova, sva tri dobili po 11 Oscara, su snimani u 2D tehnologiji, a toliko hvaljeni 3D Avatar samo 8 Oscara,a čak mu ni kokurencija te godine nije bila nešto -.- ...
    MaryJackie

    ben hur i titanic dobili po 11 oscara. a avatar bio nominiran za 9, a dobio 3. nema veze s temom, ali tek toliko da ispravim:D
  • #3
    0 0

    postova:7
    rebecca @ 9.10.2010. 18:31

     ... još bolje .... mislim da su ionako trebali od prve ostati dosljedni svima šest dijelovima koji su u 'normalnoj' tehnici jer poanta filmova jest čarolija koju smo dobili i prihvatili. leteća metla jest leteća metla i ona zaista LETI jer je to harryev svijet i ne trebaju mi naočale da si to imaginiram tj da VIDIM.

    no ok, mlađa ekipa voli 3D .... mene osobno živciraju naočale i boli me od njih glava. no tko voli nek izvoli.

    ja sam bila i ostala sretna BEZ naočala.

    bye. 

  • #4
    0 0

    postova:666
    doom @ 10.10.2010. 1:18

     ... još bolje .... mislim da su ionako trebali od prve ostati dosljedni svima šest dijelovima koji su u 'normalnoj' tehnici jer poanta filmova jest čarolija koju smo dobili i prihvatili. leteća metla jest leteća metla i ona zaista LETI jer je to harryev svijet i ne trebaju mi naočale da si to imaginiram tj da VIDIM.

    no ok, mlađa ekipa voli 3D .... mene osobno živciraju naočale i boli me od njih glava. no tko voli nek izvoli.

    ja sam bila i ostala sretna BEZ naočala.

    bye. 


    Rebecca
    imas moj glas!!!!!!!Wink
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala