Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Video: Nijemci su spremni za razotkrivanje nacističke zvijezde
Film prati snimanje "Židova Sussa", koji je zabranjen 1945., i danas se čuva u njemačkim filmskim arhivama

Video: Nijemci su spremni za razotkrivanje nacističke zvijezde

1
  • #1
    0 0

    postova:158
    jovil @ 29.9.2010. 19:06

    Da je sad Akasha na sajtu vrlo brzo bi saznao kakav je film.(Jednostavno bi je zamolija da analizira film, jer ona je mnogo talentiraniji lik od svih nas i ne sumnjam u njen brz način da gleda novi film, pogotovo ovakvi filmovi gdje je tema 40-te prošlog stoljeća, a još se radnja događa u Njemačkoj.

    Mnoštvo je loših filmova snimano u novom mileniju.

    Možda je ovaj film malo sviježeg zraka??. 

  • #2
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 29.9.2010. 19:49

    Da je sad Akasha na sajtu vrlo brzo bi saznao kakav je film.(Jednostavno bi je zamolija da analizira film, jer ona je mnogo talentiraniji lik od svih nas i ne sumnjam u njen brz način da gleda novi film, pogotovo ovakvi filmovi gdje je tema 40-te prošlog stoljeća, a još se radnja događa u Njemačkoj.

    Mnoštvo je loših filmova snimano u novom mileniju.

    Možda je ovaj film malo sviježeg zraka??. 


    jovil

    niA je tu umjesto Akashe, zapravo tako se predstavila - kao njena twin sister.
  • #3
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 30.9.2010. 8:56

    PS. Što se tiče toga tko se na ovom sajtu najviše razumije u filmove, to bi ipak bio D. Antulov :)


    niA

    Spot on!
  • #4
    0 0

    postova:158
    jovil @ 30.9.2010. 23:17


      Obje zahvaljujemo na (uvelike pretjeranom) komplimentu. Zasad ne mogu nabaviti film.. Čim ga uspijem pogledati, javit ću ti.

    PS. Što se tiče toga tko se na ovom sajtu najviše razumije u filmove, to bi ipak bio D. Antulov :)


    niA

    Sumnja sam od samog početka!!.Nikad me nisi nagrdila kad sam ponekad i pretjera sa totalno drukčijim temama od prirode ovog sajta i nekim mojim radikalnim shvaćanjima naročito povijesti i fasciniranjem30- 40-tih prošlog stoljeća i velike tuge što danas samo postoji jedna zapadno-američka verzija navodne cijele istine.Nesumnjivo većina te jenki istine je točna u velikm procentima, ali ima neki djelića istine i sa osovinske strane priče.Ja ih pokušavam naći kroz rijetke filmove ovog tipa, jer knjiga nemre dočarat atmosferu naprimjer Berlina kao platno i ekran.U bliskoj prošlosti je bila sjajna mini serija Alfred Šper.Također radnja se događa 1935-45.

    Što misliš o filmu Gradska Vijećnica.To mi je jedan od najboljih.Al Paćino zbilja briljira i kad se sve zbroji Jedan od najvećih svih vremena glumac.

    Prijenos nogometa sam presta gledat kad je Dinamo primio gol i tada sam slušao prijenos.Osta ko što sam naslućivo nakon gola grka.

    Čestitke Hajduku na velikoj pobjedi.Poljud kad je pun doista imponira.

  • #5
    0 0

    postova:158
    jovil @ 2.10.2010. 22:23

    @jovil

    Budući da je film Jud Suess - Film ohne Gewissen tek izašao, još ga ne mogu naći, ali  nabavila sam ovaj njemački original iz 1940. Kad stignem, pogledat ću ovih dana pa, ako te bude zanimalo, javim ti kakav je 


    niA

    Velika Hvala.

    Ti niA dođeš ko sviježi vjetar na ovom sajtu.Evo maloprije mi je gorlock održa čas iz ijekavice i mora sam mu odgovoriti,iako sam bio čvrsto odlučio ignonirati ga.

  • #6
    0 0

    postova:1962
    aya @ 2.10.2010. 22:32
    Kad smo već kod toga - nije "čas" nego "sat"!
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala