Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Fani Stipković šarmirala Maxa Ryana?
Zvijezda drugog nastavka filma „Seks i grad“ i hrvatska televizijska novinarka družili su se u Sjedinjenim državama

Fani Stipković šarmirala Maxa Ryana?

1
  • #1
    0 0

    postova:534
    jua @ 9.9.2010. 0:06

    hahahaaahahaaha

    Ja pročitala Fani Stipković išamarala Maxa Ryana. Da je o tome članak bi ga i pročitala =))

  • #2
    0 0

    postova:1962
    aya @ 9.9.2010. 21:52

    hahahaaahahaaha

    Ja pročitala Fani Stipković išamarala Maxa Ryana. Da je o tome članak bi ga i pročitala =))

    jua

    Ja bih ga pročitala da je pisalo Max Ryan išamarao Fani Stipković! LaughingWink
  • #3
    0 0

    postova:494
    beno @ 9.9.2010. 22:07
    Tko je Fani Stipkovic i zasto bi me bilo briga?
  • #4
    0 0

    postova:193
    akasha @ 9.9.2010. 23:09
    Tako znanstveno objašnjeno, da ne možeš ne povjerovati.
  • #5
    0 0

    postova:193
    akasha @ 9.9.2010. 23:22
    Svaki dan, nakon 10 navečer, meni mašta proradi i mogu knjigu gluposti napisat - misli mi teku k'o proljev. There's no stoppin' it! :))
    senilno_magare

    Ajde, napiši onda knjigu. Rado ću ti je lektorirati pa da poučimo "ovaj narod što spava od jeftine rakije". 
  • #6
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 9.9.2010. 23:22
    Svaki dan, nakon 10 navečer, meni mašta proradi i mogu knjigu gluposti napisat - misli mi teku k'o proljev. There's no stoppin' it! :))
    senilno_magare

    Zapiši sve, možda bude dobar scenario za film *?!
  • #7
    0 0

    postova:193
    akasha @ 9.9.2010. 23:42

    To i radim... već duže vrijeme... i filtriram "bolje" gluposti iz običnih gluposti i to krojim u svo'e remek-djelo koje će valjda doživjet svoju ekranizaciju :))  (bit će nekakav mix Trainspottinga, Big Lebowskog, Fear & Loathinga u Las Vegasu, Snatch-a, Seven-a, i još sve začinjeno Sopranosima...)... il' će bit nešto skroz neviđeno, ili najveći promašaj ikada... ili najvjerojatnije spoj tog dvoje - skroz neviđeni najveći promašaj ikada :)))
    senilno_magare

    Joj, daj nemoj ti ništa mixat strance. Očekujem samo originalna nadahnuća magareće glave.
  • #8
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 10.9.2010. 0:10

    opće je poznato da nakon 10 i nešto sitno, zaliveno s par pivca (možda kojim mirogojčekom) veleumovi dožive katarzu - inspiracija je neiscrpna, a "biseri" ulaze u povijest ...

    sudeći po svemu - naše magare treba maziti i paziti - jednoga dana ćemo na zidu držati njegove uokvirene postove i prepričavati skeptičnim unucima o našim zajedničkim forumskim noćima ...Embarassed

    way to go magare!

  • #9
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 10.9.2010. 0:37

    " Just yesterday I had an argument with a pidgeon... I said something about him and his friends crapin' all over the town and doing absolutely nothing to contribute to society... soon it turned into a squabble... aaaaand then I got into a fistfight with him and his friends... they beat my sorry ass... but I'll be back! With a fuckin' flammenwerfer and a smile upon my face! I fuckin' hate pidgeons!"

    uhh, to bome nije ni mirogojček - to je bogomdano! Laughing

  • #10
    0 0

    postova:494
    beno @ 10.9.2010. 11:07

    I'll explain it to you, my dear friend. Listen carefully now, for I shall say this only once:

         Fani Stipkovic is a mythical creature of great power. Those who have survived her wrath are sitting next to me, as we speek (...)

    senilno_magare

    CARE, MAJSTORE, LEGENDO Laughing
  • #11
    0 0

    postova:1962
    aya @ 10.9.2010. 11:35
    CARE, MAJSTORE, LEGENDO Laughing
    Beno
             
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala