Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Video: Mlada Lady Gaga na meti skrivene kamere
Procurila nekoliko godina stara snimka na kojoj Gaga nije Gaga, već obična, smeđokosa i bucmasta Stefani

Video: Mlada Lady Gaga na meti skrivene kamere

1
  • #1
    0 0

    postova:1962
    aya @ 5.9.2010. 12:40

    U zadnje vrijeme anonimna ženska spisateljičice članka (gornjih, a i mnogih drugih) - misliš li ti zaista da se ljudi rađaju kao glamurozne dive, našminkane, visokih peta etc.

    Gaga na ovom clipu nije niti bucmasta, niti obična - zapravo, vrlo je interesantna teenagerica.

    Nemrem se odlučit da li ta zloba učestalo potječe od Hrgovićke ili Škurićke (ili su one zapravo jedna te ista osoba), kako bilo - ublaži zavist i zlobu ženo, ne liječi kompleksena javnom mjestu - smiješna si!

  • #2
    0 0

    postova:711
    gordan @ 5.9.2010. 14:26

    U zadnje vrijeme anonimna ženska spisateljičice članka (gornjih, a i mnogih drugih) - misliš li ti zaista da se ljudi rađaju kao glamurozne dive, našminkane, visokih peta etc.

    Gaga na ovom clipu nije niti bucmasta, niti obična - zapravo, vrlo je interesantna teenagerica.

    Nemrem se odlučit da li ta zloba učestalo potječe od Hrgovićke ili Škurićke (ili su one zapravo jedna te ista osoba), kako bilo - ublaži zavist i zlobu ženo, ne liječi kompleksena javnom mjestu - smiješna si!


    aya


    Đizs... Stvarno zloba izvire iz svake riječi u članku...(upitnik, češ, češ, upitnik).

    Kad ćeš nam se ti Aya predstaviti imenom i prezimenom?

  • #3
    0 0

    postova:540
    zubak @ 5.9.2010. 15:45

    ahahahh,bas je zanimljiva,hahahahah.

    Super da se nije rodila ne znam kako bi mi zivot tekao bez nje,hahahahaha

    Jedino skidam kapu za brzi uspjeh,svaka cast.

  • #4
    0 0

    postova:33
    majav @ 5.9.2010. 18:42

    U zadnje vrijeme anonimna ženska spisateljičice članka (gornjih, a i mnogih drugih) - misliš li ti zaista da se ljudi rađaju kao glamurozne dive, našminkane, visokih peta etc.

    Gaga na ovom clipu nije niti bucmasta, niti obična - zapravo, vrlo je interesantna teenagerica.

    Nemrem se odlučit da li ta zloba učestalo potječe od Hrgovićke ili Škurićke (ili su one zapravo jedna te ista osoba), kako bilo - ublaži zavist i zlobu ženo, ne liječi kompleksena javnom mjestu - smiješna si!


    aya

    Innocent
  • #5
    0 0

    postova:187
    pametnjakovic @ 6.9.2010. 19:30

    I love Lady Gaga !

  • #6
    0 0

    postova:580
    arnol @ 6.9.2010. 20:18
    Preslatka curka sa prirodno smeđom kosom i kojom kilicom viška. Draga je a sada Bože moj zarađuje,probija se i odlično joj ide.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala