Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Hrvatski mediji u paničnoj potrazi za Slavicom Ecclestone
Što mislite, koji će domaći medij doći do trenutno najtraženije osobe u showbizu?

Hrvatski mediji u paničnoj potrazi za Slavicom Ecclestone

1
  • #1
    0 0

    postova:43
    masni @ 21.11.2008. 14:06

    Ko bu prvi do Slavice? 

    Pa vjerovatno ovi iz vrha hr novinarstva: story, red carpet u potresnom izvještaju našeg novinara Vedrana Stukara, index.hr i kog bi još tu navel... hmmm..., a da... Gloria... A možda i nitko... Slavicu, nadam se, boli dupe za naše novinare.

  • #2
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 21.11.2008. 21:44

    Ko bu prvi do Slavice? 

    Pa vjerovatno ovi iz vrha hr novinarstva: story, red carpet u potresnom izvještaju našeg novinara Vedrana Stukara, index.hr i kog bi još tu navel... hmmm..., a da... Gloria... A možda i nitko... Slavicu, nadam se, boli dupe za naše novinare.


    masni

    Što je pjesnik htjeo reći, to da je lječničkim pregledom ustvrdio da Slavicu zaista boli dupe, pa sad ne zna odrediti dijagnozu?????????

    ili ?????????

    slavni kritičar "masni" , istražitelj, možda nam možeš ti ponuditi neki konkretniji odgovor ?????????? Obzirom da znaš da je boli dupe, sigurno si na neki način i stupio u kontakt s njom ili njenim dupetom. Pa otkrij nam onda, podjeli to s nama Gdje je ta Slavica Ecclestone???????????

  • #3
    0 0

    postova:43
    masni @ 21.11.2008. 23:45

    Podijeli ti s nama radije odgovor na pitanje: Gdje je, do vraga, tvoj mozak? Laughing

    Jesi siguran da si ga danas gurnul u tintaru? I don't think so.

  • #4
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 22.11.2008. 8:01

    Podijeli ti s nama radije odgovor na pitanje: Gdje je, do vraga, tvoj mozak? Laughing

    Jesi siguran da si ga danas gurnul u tintaru? I don't think so.


    masni

    Mora da si i ti neka muška sponzoruša, čim braniš prekaljene i brandirane hrvatske sponzoruše.

    Inače moj mozak je na mjestu dok je tvoja glava šuplja pa ti mozak zahvatila prehlada.

  • #5
    0 0

    postova:32
    supertramp @ 22.11.2008. 10:14

    zake na svakoj jebenoj tebi na ovom jebenom forumu moraju biti prepucavanju između dvojice ili trojice članova ????????

     tema je Slavica i pišite o Slavici a nemojte se prepucavati konstatno; postoji MSN ili neki slični program, razmjeniti adrese i prepucavajte se cijeli dan ako treba

    pozzz

  • #6
    0 0

    postova:711
    gordan @ 22.11.2008. 12:35

    Gorlock, zadnja opomena pred isključenje. U zadnje dvije teme (ova i dinamo,dinamo) zabijaš se u masnog bez razloga, tek toliko da se zabiješ.

    Supertramp vam je obojici dao odličnu ideju. Iskoristite je.

  • #7
    0 0

    postova:29
    gemini @ 22.11.2008. 14:18

    Pozdrav svima!

    Ja sam novi i slažem se da ne bi trebalo biti prevelikih tenzija u komunikaciji,

    no sa druge strane mislim i da masni ne bi trebao biti preosjetljiv na ulete Gorlocka jerbo

    ipak bi masni trebao biti masni i ne bi se trebao vrijeđati.

    Što se Slavice tiče, ona mi je IDOL što se tiče materijalnog postignuća u životu,

    a to što ima jaku želučanu kiselinu i može provariti i fosila kroz probavni trakt ja kažem - KAPA DOLJE SLAVKA!

    Gemini

  • #8
    0 0

    postova:541
    franz @ 22.11.2008. 21:56
    Zbogom, franz.
    gordan


    zašto si obrisao moju zadnju poruku?????

    možda zato jer samo ISTINA toliko boli i smeta!! pa je "nekome" neugodno..

    franz

  • #9
    0 0

    postova:711
    gordan @ 22.11.2008. 22:01
    Zato jer nema veze s temom. I obrisati ću ti svaku sljedeću takvu poruku, a ako budeš nastavio i tvoj profil.
  • #10
    0 0

    postova:541
    franz @ 22.11.2008. 22:11
    Zato jer nema veze s temom. I obrisati ću ti svaku sljedeću takvu poruku, a ako budeš nastavio i tvoj profil.
    gordan


    dobro, a imam pitanje!

    zašto ta pravila neprimjenjuješ na sve jednako???   odnosno kakve kredite ima maščoba i dozvoljavaš da vrijeđa ostale članove javno i uključujući mene???

    a on može slobodno pisati što želi i vrijeđati a nesječam se da si ikad se osvrnio na to!!

    ja nisam nikog prvi dirao!!

    di je tu pravda i logika!! ??

    franz

  • #11
    0 0

    postova:711
    gordan @ 22.11.2008. 22:23
    Zato jer otkad sam zadnji puta opomenuo njega i Gorlocka, on nije niti jednom započeo prvi s vrijeđanjem. Čovjek je pisao post koji je imao veze s temom. Čim on počne prvi vrijeđati dobit će opomenu također. I to je to.... Tema je Slavica. Kraj diskusije.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala