Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Rob Lowe kao Brad Brada Pitt?
U 4. sezoni popularne serije Californication ljepuškasti Rob Lowe iznenadit će nas novim imageom

Rob Lowe kao Brad "Brada" Pitt?

1
  • #1
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 26.5.2010. 18:38

    Još uvijek nisam dokučila ovaj Pittov look ... Jel to on već godinama sprema ulogu nekog Jetija ili isposnika, ili Angelina zbilja voli ovakve frfuljave, polusijede dlake na inače zgodnom licu? A možda Brad voli da su mu rezanci iz juhe uvijek na dohvat ruke (pardon - usta)?

    Svaki put kad ga vidim nekim čudom pomislim na britvicu ...

  • #2
    0 0

    postova:1962
    aya @ 26.5.2010. 20:52

    @ jaja_banana

    Slažem se - zbilja ne kužim koja je fora u tom zaraštenom looku, jel' frajeri zbilja misle da su više macho ili kaj? Jer meni izgleda(ju) taman za u kadu ubacit i s prvo s rifljačom i drot-četkom, a onda škare i britva! Laughing

  • #3
    0 0

    postova:1130
    mario @ 26.5.2010. 20:56

    @ jaja_banana

    Slažem se - zbilja ne kužim koja je fora u tom zaraštenom looku, jel' frajeri zbilja misle da su više macho ili kaj? Jer meni izgleda(ju) taman za u kadu ubacit i s prvo s rifljačom i drot-četkom, a onda škare i britva! Laughing


    aya


    Wat?! Zar nitko ne podržava beardface look :(  Beardies unite!

    Meni je ovakva bila cilj, ali ne ide *am dissapoint* 

     

  • #4
    0 0

    postova:1962
    aya @ 27.5.2010. 0:57

    @ mario

    Sada kada si čuo što žene misle o "Grizzly Adams looku", odmah se možeš brijati! Innocent

  • #5
    0 0

    postova:193
    akasha @ 27.5.2010. 15:53

    @ mario

    Sada kada si čuo što žene misle o "Grizzly Adams looku", odmah se možeš brijati! Innocent


    aya

    Ma neeeeeeee. Ima žena kojima se sviđaju bradati Embarassed
  • #6
    0 0

    postova:534
    jua @ 27.5.2010. 21:19

    Oh holy crap!

    p.s. - HA-HA sad znam kak izgledaš =) 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala