Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Google TV i službeno najavljen
Puno buke za ništa - TV upoznaje web, a pogotovo našu tražilicu, web upoznaje tv i druge marketinške floskule

Google TV i službeno najavljen

1
  • #1
    0 0

    postova:4
    willy_cro @ 22.5.2010. 3:39
    majstore, tko god da jesi, kakav je ovo zagrižljiv i neukusan članak?! tko si ti da pljuješ po googleu?! toliko toga su revolucionizirali pa zašto ne bi i televiziju?! toliko govana čitam u zadnje vrijeme na ovom portalu da mi se čini da postajete poput dnevnik(a).hr. fuj postajete odvratni. sram vas može biti. pričekaj da taj google tv "izađe" i onda daj jednu realnu, "objektivnu" (ako je to moguće) recenziju...
  • #2
    0 0

    postova:2
    niko32 @ 22.5.2010. 9:55

    Zaista neprofesionalan i ostrašćen članak.

    Čak mi se učinilo da nije slučajno netko hakiro mojtv pa napisao ovo.

    Jeste da ima ponešto i istine u svemu tome, ali ovako pisati je sramota za bilo koji portal.

  • #3
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 23.5.2010. 20:39

    SVAKI PROGRAMER MISLI ZA SEBE DA JE NAJBOLJI PA TAKO I AUTOR OVOG ČLANKA.

    Pljuvačina po google TV-u ? smiješno od Vas. 

    EVO VAM mrkvica pa da vidimo. 

    Za Vas bi bila revolucija da napravite za sve nas koji ne možemo pratiti B.net paket programa, da nam isto omogučite preko svog portala, naravno uz neku vrstu naknade za isto. 

    Obzirom ste povezani sa B.netom, predložite im takav vid suradnje. 

    Ako uspijete njihove programske pakete putem interneta preko svog portala dovesti u sva kučanstva, svaka čast, konkurirati će te google TV-u, a ja ću Vam biti prvi pretplatnik. 

    Gorlock

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala