Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Fani i Red Carpet: Kako od govna napraviti jaaako lošu pitu
"Red Carpet" je priču staru kao Ankica Tuđman raspalio na sva zvona i - popušio

Fani i Red Carpet: Kako od govna napraviti jaaako lošu pitu

1
  • #1
    0 0

    postova:14
    loona @ 18.11.2008. 0:23

    Ma gle, RC je emisija koj htjeli-ne-htjeli, nekako svi gledaju,bilo zbog ovisnosti o tračevima, bilo zbog novog skeča Udovičenih boyza, bilo zbog ubijanja nedjeljno-noćne dosade, i ponedjeljnog kavarenja s novim Smonica-Ante odnosima, no, whateva, bilo kako bilo, zaista pretjeruju s ponavljanjima i čmrljenjem oko jednog te li ga istog. A ionako nikad mi Fanica nije bila naj izbor za voditeljicu, a isprazni intervjui sa propalim bivšim djevama nogometaša nikako nisu moja domena. Pa nikako. Pogotovo ako je taj intervju davež upravo kao gore navedeni. I da, proba prstena je strašna.

    :bljak:

    Enivej, svaka čast na članku. Ne bih ni sama to bolje rekla.

    :respect:

  • #2
    0 0

    postova:2
    dara @ 19.11.2008. 16:56

    da da najjače mi je bilo kad je rekla da ona nije jedna od onih koje nakon prekida veze daju intervjue,

    pa to upravo i radiš kozo! a galebova reklama, ha ha ha, kao da su je napravili neki starci: kao, plan je obući dvoje mladih

    u galebovo donje rublje pa da bosi šetaju i unose se facom u kameru, dok je pozadina, veoma inventivno, bijele boje.

    za umrit! svaka čast na članku, dobro uočavanje detalja!

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala