Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Saša Tkalčević razvodi se nakon 19 godina braka
Prvi pobjednik "Big Brothera" sporazumno se rastaje od supruge Nataše. Kažu, nestalo je kemije i strasti.

Saša Tkalčević razvodi se nakon 19 godina braka

1
  • #1
    0 0

    postova:1963
    aya @ 15.5.2010. 0:59
    Neš' ti važne vijesti! Tko ga se uopće sjeća? Zbilja je zadužio naciju, pa da nekoga zanima što se on razvodi?
  • #2
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 15.5.2010. 15:28

    Zaista, zašto novinari misle da nas zanima ovaj polupismeni redikul!? Lik pojašnjava životne pojmove, a o životu pojma nema?

    Definitivno, ovakve vijesti vezane uz infantilnog morona koji "razmišlja" pogrešnom glavom ne zaslužuju medijsku pažnju!

    Saša Tkalčević nije vrijedan niti jednog jedinog napisanog slova u tiskanim medijima...

    Dajte, pokušajmo sačuvati barem minimum pozitivnih društvenih mjerila vrijednosti!

    Innocent

  • #3
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 15.5.2010. 15:59

    tkalčević je bio javna ličnost i šta fali da se objavi crtica o njegovom razvodu? 

  • #4
    0 0

    postova:1963
    aya @ 15.5.2010. 21:20

    tkalčević je bio javna ličnost i šta fali da se objavi crtica o njegovom razvodu? 

    karakteran

    Gle - predjsednik i premijer su javne osobe (ne ličnosti), i da ne nabrajam dalje...ali ovaj lik sigurno nikad nije bio javna osoba. A ako ti zoveš crticom to što me svaki puta pogodi u čelo kada uključim ovaj site, onda....Wink
  • #5
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 15.5.2010. 21:45

    ako je ona bagićka mogla bit javna ličnost i nakon njene smrti bile ispisane tisuće komentara na internetskim portalima, a bila je nitko i ništa, šta te onda čudi za tkalčevića...

  • #6
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 15.5.2010. 23:47

    ako je ona bagićka mogla bit javna ličnost i nakon njene smrti bile ispisane tisuće komentara na internetskim portalima, a bila je nitko i ništa, šta te onda čudi za tkalčevića...


    karakteran

    Ti si ipak veći kreten nego što mi se u prvi trenutak učinilo!

    Ovako pisati o mladoj ženi koja je preminula može samo vrhunski (bešćutni) krele...   Cry

  • #7
    0 0

    postova:1963
    aya @ 16.5.2010. 23:39

    ako je ona bagićka mogla bit javna ličnost i nakon njene smrti bile ispisane tisuće komentara na internetskim portalima, a bila je nitko i ništa, šta te onda čudi za tkalčevića...

    karakteran

    Nick ti očito nije u skladu ....obzirom da ti je komentar sve samo ne karakteran. Probaj promijenit' u nekarakteran.

     Zbilja jadno.....Ali ako ti još nije jasno - voditelji jesu javne ličnosti, svoj posao odrađuju pred očima javnosti. Dotični lik je pred očima javnosti sjedio u kući i trudio se da ne ispadne - neš' ti teškog rada!

    Ali uspoređivati curu, koja je hrabro radila i borila se s teškom bolešću, koju borbu je, na žalosti, izgubila - sa kandidatom Big Brothera - to sve govori o tebi.

  • #8
    0 0

    postova:580
    arnol @ 17.5.2010. 1:10

    ako je ona bagićka mogla bit javna ličnost i nakon njene smrti bile ispisane tisuće komentara na internetskim portalima, a bila je nitko i ništa, šta te onda čudi za tkalčevića...


    karakteran


     Iva Bagić je prije svega bila ljudsko biće,mlada djevojka, koja je prerano otišla ! Bavila se voditeljskim poslom pa otuda razlozi da ju spomenu svi mediji ! Ali ovo ovako napisati. . . 

    Žao mi je da to nije maknuto !  

  • #9
    0 0

    postova:1963
    aya @ 17.5.2010. 21:09
    Čini mi se da "karakteran" ima komentar na baš sve na ovom siteu. Zanimljivo....Mora da je neka bolest u pitanju...(mentalna, mislim).
  • #10
    0 0

    postova:534
    jua @ 17.5.2010. 22:12
    Čini mi se da "karakteran" ima komentar na baš sve na ovom siteu. Zanimljivo....Mora da je neka bolest u pitanju...(mentalna, mislim).
    aya

    Ne samo to nego i na što god da odgovori uvijek je nešto suprotno. Meni se činilo da je to on iz nekog hira, onako bezveze, glavno da nešto piše, buntovnik bez razloga i te fore, ali ovo.....

    Da je napisao bilo koga I wouldn't give a damn, ali za Ivu....

    Thats way overboard! 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala