Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Tony Cetinski bi trebao biti isključen iz showa, a Anđa ne bi smjela kročiti na televiziju
Tvrdi tako psihologinja Mirjana Krizmanić koja emisiju nije ni gledala

"Tony Cetinski bi trebao biti isključen iz showa, a Anđa ne bi sm

1
  • #1
    0 0

    postova:256
    seljankica @ 19.4.2010. 18:02
    citala sam knjigu i kolumne prof.krizmanic i potpuno se slazem s njom...
  • #2
    0 0

    postova:2
    zoran2000 @ 19.4.2010. 18:15
    Pametno žena kaže... A još je pametnija što to smeće nije ni gledala
  • #3
    0 0

    postova:49
    argonaut @ 19.4.2010. 19:40

    "..Pozlit će mi! Ovo je strašno! Nestalo je dobrog odgoja, svakom se može kazati baš sve, a za izrečeno nema nikakvih posljedica", izjavila je psihologinja Mirjana Krizmanić."

     Gospođa Krizmanić je ovim komentarom zaparvo potpuno nesvjesno opisala stanje u "hrvatskim" medijima, politici i odnosima u društvu općenito.

    Inače, nije dobro niti kritizirati, niti hvaliti nešto što se nije vidjelo. Tako da se je ovom izjavom i sama ukopila u gore navedeno stanje. 

  • #4
    0 0

    postova:540
    zubak @ 19.4.2010. 21:16

    Tko hoce nek gleda,tko nece ne mora,ajd pun mi kurac laznog morala.

    Nit gledam ,nit me zanima. 

  • #5
    0 0

    postova:405
    karakteran @ 20.4.2010. 12:06

    krizmanićka je napravila karijeru u ovoj močvari koju odlikuju nepotizam, poltronstvo, bezobrazluk, nestručnost i sl. a sada glumi pravednika. to može svatko. što je za vrijeme svoje karijere učinila da do ovog ne dođe? pa ovo je samo naslijeđe njenih vremena.

  • #6
    0 0

    postova:1962
    aya @ 21.4.2010. 9:37

    Kakva sramotna samopromocija od žene, koja sebe naziva stručnjakinjom, a ne ustručava se javno kritizirati nešto što uopće nije gledala. (po strani sad to što se Toni pokazao neandertalskom seljačinom)

    Valjda je prošlo već preko par mjeseci kako je krajnje neukusno naricala da da su je "svi ismijavali zbog šepavosti, iako je imala najbolje noge u školi"...wtf....to je izjavila osoba koja je po struci psiholog??!!

    Bljaaaak....Cry

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala