Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Vatikan oprostio Lennonu uzdizanje iznad Isusa Krista
U članku vatikanskog glasila stoji kako su Lennonove izjave i način njegovog života "stvar prošlosti"

Vatikan oprostio Lennonu uzdizanje iznad Isusa Krista

1
  • #1
    1 0

    postova:33
    bayawiki @ 12.4.2010. 19:49
    Kritika, pozitivna ili negativna bila, uzvišenom biću nipošto nije teret niti breme. Upravo crkva, koja gura te vrijednosti, najviše je bila uvrijeđena takvim izjavama (iako je poznato da englezi već poslovično kritiziraju sve spone društva na svoj svojstven način, pa se tadašnja Lennonova izjava nije uzela s velikom nervozom). Naposljetku, Beatlesi su ostali upamćeni ponajviše po pjesmama ljubavi i mira, bili su umjereni (McCartney i Harrison) i koji put radikalniji (Lennon) borci za ljudska prava, pa me čudi da to crkva nije i prije učinila. Mučenička smrt Lennona nije u očima svećenstva imalo ni približno takvu reakciju, kao svojevremeni lapsus koji je koštao Lennona izopćenjem posljednjih nekoliko desetljeća. A što će tek sa svećenicima pedofilima?
  • #2
    0 0

    postova:534
    jua @ 12.4.2010. 20:32
    Kritika, pozitivna ili negativna bila, .....whole bunch of text......, kao svojevremeni lapsus koji je koštao Lennona izopćenjem posljednjih nekoliko desetljeća. A što će tek sa svećenicima pedofilima?
    bayawiki

    Njih će zataškat pod tepih i bmk!

    'Ko? Svećenici?! Koji svećenici??! *ogledava se*

  • #3
    0 0

    postova:14
    ms_jamais @ 13.4.2010. 0:12
    neka su oni njemu oprostili
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala