Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Zvijezda serije Will i Grace priznao da je gay
Više od osam godina trebalo je glumcu Seanu Hayesu da prizna kako je i u privatnom životu homoseksualac

Zvijezda serije "Will i Grace" priznao da je gay

1
  • #1
    0 0

    postova:27
    djule @ 11.3.2010. 17:41

    nije trebal priznat, mi smo svi znali da on ne glumi u seriji, samo se ponaša kak se ponaša inače.

     šugavi dajguza

  • #2
    0 0

    postova:534
    jua @ 11.3.2010. 20:09
    pa neka je, sretna sam zbog njega
  • #3
    0 0

    postova:1130
    mario @ 11.3.2010. 21:01
    Meni sve to nekako fake izgleda, ne njegova "gaynost" već to priznanje, ono, osam godina šuti i sad odjednom na sva zvona izjavi tako nešto. Kontam da su mu nedostajale naslovnice pa sad tako traži.
  • #4
    0 0

    postova:26
    lund @ 11.3.2010. 23:39

    Jel ste vi malo tupavi il samo ne znate citat dobro??

    Jos lijepo pise da nije lik nigdje otvoreno prizano da je peder nego samo da je rekao "ako netko hoce pricati samnom o tome nek mi se javi slobodno" i da "ima nekog posebnog"... Hellou??? Pa i JA imam nekog posebnog. Neku CURU POSEBNU !?!? Glupani jedni odma covjeka razapnete.. Lik nije gej, ima zenu vec sto godina, i kao sto ovdje pise "vec mu ide na kurac sto ga stalno ispituju svi to.." Mislim dajte prvo PROCITAJTE prije nego pocnete komentirati.

  • #5
    0 0

    postova:1130
    mario @ 12.3.2010. 0:14

    Nitko njega nije razapao, meni skroz svejedno jel lik gay ili straight ili je manbearpig, samo prigovaram radi toga "izaći ću iz ormara pred cijelim svijetom". 

    Anyway, malo sam googlao i svi koji su čitali intervju su došli do zaključka da je on ghei.

  • #6
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 12.3.2010. 13:20
    Gledala neki njegov intervju davno kad je još bio jako slavan. Moram priznati da uvijek gledam imaju li muškarci imalo gelišnosti u sebi, i za njega sam ostala iznenađena da u stvarnom životu nema uopće. I might be wrong, but I highly doubt it! Laughing
  • #7
    0 0

    postova:144
    imba @ 12.3.2010. 13:43

     sada cijeli svijet ima više smisla.

     jednostavno, sve sjeda na mjesto nakon ovoga članka 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala