Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Tito: Serija o velikanu koji je umro sretan i zadovoljan
Serija Antuna Vrdoljaka pozabavit će se životom Josipa Broza Tita od djetinjstva do njegove smrti 1980.

Tito: Serija o "velikanu koji je umro sretan i zadovoljan"

1 2
  • #1
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 5.3.2010. 21:57
    Nažalost, bravar iz Kumrovca je jedini svjetski zločinac koji je u miru dočekao svoj kraj. Umro je sretan i zadovoljan za razliku od mnogih koji to zbog njega nažalost nisu...Cry
  • #2
    0 0

    postova:49
    argonaut @ 6.3.2010. 0:56


    Nicolae Ceauşescu koji je ubio puno manje Rumunja, nego diktator Tito svojih "protivnika", strijeljan je pred očima javnosti.

    Nema logike. 

  • #3
    0 0

    postova:42
    avatar @ 6.3.2010. 22:17

    Mnogi od vas kao i ja sam nisam bio rođen u Titovo doba i zato više vjerujem u onu povijest napisanu do 80tih godina nego u ovu današnju gdje svako ima svoju verziju. Ne znam što je vama taj čovjek skrivio, ali za mene je bio i ostao jedan od najvećih velikana naše povijesti.

    R.I.P.

    btw: bolje bravar nego pravnik itd sa lažnom diplomom.

  • #4
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 6.3.2010. 23:20

    @avatar, vrlo inteligento gledanje na Tita!

    "Nisam tada rođen, nemam pojma, ali više vjerujem onoj istini bla, bla, ser, kenj..."

    E, pa ja sam rođen puno prije i živio sam nažalost u vrijeme tog hoštaplera, kurviša i ubojice! Za mene postoji samo jedna istina, ona prava.

    Uostalom, odavno je svrstan u rubriku svjetskih zločinaca i diktatora. Hitler, Staljin, Tito, Pol Pot...

    Cry

    P.S. Vidim, dobro su te roditelji, drug i drugarica, informisali...

  • #5
    0 0

    postova:422
    jana_banana @ 7.3.2010. 1:33
    Čuj Buzdovan, pa koliko ti je godina na plećima?
  • #6
    0 0

    postova:519
    buzdovan @ 7.3.2010. 6:08
    Čuj Buzdovan, pa koliko ti je godina na plećima?
    jana_banana



    43. ide...

    Dovoljno da prođem puno gadarija bivšeg sustava. Nosio sam plavu kutu i crne papuče, dočekivao sa školom štafetu, jeo konzerve na radnim akcijama, služio kretensku JNA, posjećivao starog u zatvoru u koji su ga strpali komunisti, stajao mirno na zvuk sirene koja je označavala da je jednonogi hoštapler otišao "sretan i zadovoljan"...

    Svjetski diktatori i ubojice:

    Hitler, Staljin, Kim Il Sung, Mugabe, Pol Pot, Saddam Hussein, Mussolini, Josip Broz Tito, Salazar,...

    Tito je čvrsto u prvih deset SVJETSKIH ZLOČINACA!

    Tito i Salazar su jedini svjetski poznati i priznati diktatori koji još uvijek imaju svoje obožavatelje...

    Cry

  • #7
    0 0

    postova:3
    nenek666 @ 7.3.2010. 12:51
    Tile je bio legenda .
  • #8
    0 0

    postova:256
    seljankica @ 7.3.2010. 14:49
    Vrdoljaku je drug Tito ocito u zivotu mnogo pomogao kad snima  film o njemu kao sretnom i zadovoljnom...a da malo ipak razmisli prije nego objavi tu laz....p.s. avatar a da procitas koju knjigu o nasoj povijesti???
  • #9
    0 0

    postova:534
    jua @ 7.3.2010. 18:56

    kako bi rekao moj djed

    nebum se štel mešat 

  • #10
    0 0

    postova:2
    jura16 @ 14.3.2010. 16:26

    Antun Vrdoljak mora da je teška komunjara kad snima film o tom gadu.Jugoslavije odavno već nema i HVALA BOGU ja se nisam rodijo u tom vremenu ali kad čujem priče starijih ljudi kako su se patili i ništa nisu imali mogu samo da budem sretan.Tito je bijo gad koji je mrzijo svoj Hrvatski narod i htjeo nas zadržat u onoj zaostaloj rupčagi JUGOSLAVIJI,gos.Vrdoljak bilo bi vam bolje da snima te film o Tuđmanu e to je bijo čovjek i junak koji je stvorijo Hrvatsku a ne o nekoj staroj komunjari i vremenu koje svi pokušavaju zaboravit.Innocent

  • #11
    0 0

    postova:534
    jua @ 14.3.2010. 16:57

    Antun Vrdoljak mora da je teška komunjara kad snima film o tom gadu.Jugoslavije odavno već nema i HVALA BOGU ja se nisam rodijo u tom vremenu ali kad čujem priče starijih ljudi kako su se patili i ništa nisu imali mogu samo da budem sretan.Tito je bijo gad koji je mrzijo svoj Hrvatski narod i htjeo nas zadržat u onoj zaostaloj rupčagi JUGOSLAVIJI,gos.Vrdoljak bilo bi vam bolje da snima te film o Tuđmanu e to je bijo čovjek i junak koji je stvorijo Hrvatsku a ne o nekoj staroj komunjari i vremenu koje svi pokušavaju zaboravit.Innocent


    Jura16

    ne znam jel' ti to namjerno ili... 

  • #12
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 14.3.2010. 21:08

    neki dan je vrdoljak rekel da će ga popljuvat i desnica i ljevica zbog ove serije tak da ne mislim da je vrdoljak neki zatucani komunjara kakvim ga neki od vas smatraju... ja mislim da bi dosta realna serija mogla biti.

  • #13
    0 0

    postova:1
    jedanlav @ 14.3.2010. 22:07

    Buzdovan

     Stvarno ti pristaje taj nick 

  • #14
    0 0

    postova:2
    humanist @ 25.3.2010. 21:18

    Tito je bio legenda!

    Djela za njega govore. Iz nicega je njegova mudra politika stvorila u najtezim okolnostima jednu silu na Balkanu u svakom pogledu - ne samo vojnome. Neka mu njegovi nasljednici barem budu zahvalni sto njim je stvorio Hrvatsku i da su imali nakon njega sta medjusobno podjeliti. :-)

    Za 20 god samostalnosti ovi nasi politicari Hrvatsku su doveli blizu bankrota.

    Nazalost su samo najjaci bili u sirenju mrznje, nacionalne netrepejivosti....

  • #15
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 25.3.2010. 21:30
    ma bravo majstore...ako nisi znao tito je ''jugu'' doveo do bankrota...
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala