Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Umirovljenici poručili HRT-u: Kako možete!?
Umirovljenici su ogorčeni podizanjem RTV pristojbe na 80 kuna, a od Vlade traže hitnu izmjenu zakona

Umirovljenici poručili HRT-u: Kako možete!?

1
  • #1
    0 0

    postova:3
    lola56 @ 1.3.2010. 21:07
      "usklađivanje RTV pristojbe s podacima Državnoga zavoda za statistiku".Kako se nitko nije sjetio pitati Zavod za statistiku:kako su narasli netto osobni dohoci,kada je prisutan HARAČ koji ide sa netto dohotka???????????
  • #2
    0 0

    postova:104
    nerona @ 2.3.2010. 13:38
    Šta se to tiče samo umirovljenika............?!
  • #3
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 3.3.2010. 22:41
    Ja ne razmem zakaj nitko jednostavno ne kaže, ajmo umirovljenicima 50 kn, svima ostalima više. Ti ljudi ionako gledaju taj tv svaki dan, neki ne mogu bez njega. U biti, kad malo razmislim, umirovljenici su najveći fanovi hrta. Pa ne možeš se tak ponašati prema svojim fanovima! Trebaš ih maziti i paziti...
  • #4
    0 0

    postova:534
    jua @ 4.3.2010. 11:33
    Ja ne razmem zakaj nitko jednostavno ne kaže, ajmo umirovljenicima 50 kn, svima ostalima više. Ti ljudi ionako gledaju taj tv svaki dan, neki ne mogu bez njega. U biti, kad malo razmislim, umirovljenici su najveći fanovi hrta. Pa ne možeš se tak ponašati prema svojim fanovima! Trebaš ih maziti i paziti...
    bozoli

    tko bi inače gledao one retardirane sapunice na hrt-u da nema njih =)

    morali bi gledat one još retardiranije na rtl-u ili novoj XD 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala