Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Prekida se snimanje serije Lud,zbunjen, normalan?
Scenarist serije dobiva prijetnje smrću od islamista koji prijete i prestankom plaćanja televizijske pretplate

Prekida se snimanje serije "Lud,zbunjen, normalan"?

1
  • #1
    0 0

    postova:1130
    mario @ 7.2.2010. 11:15
    Pa i nikad se ne zna na kakvog bi fanatika mogao naletit, na kraju da čovjek završi ko Theo van Gogh.
  • #2
    1 1

    postova:144
    imba @ 7.2.2010. 12:26

     daj bože da se prekine, serija je uvreda za inteligenciju.

     najviše me živcira ovaj glavni glumac sa svojim predramatiziranim kreveljenjem 

  • #3
    0 0

    postova:25
    banjaluka @ 7.2.2010. 14:50

    Serija je užasna (doslovno uvreda za inteligenciju), prepuna jevtinog, i već prastarog "bosanskog" humora. A što se svinje tiče... neka i multikulturalno Sarajevo pokaže svoje pravo lice - antisvinjsko :p Nema više nijedne multikulturalne zajednice, sve sami ekskluziviteti danas vladaju na sve strane, ako se usudiš izletjeti izvan većinskog kolektiviteta na bilo koji način - jadan si. To je problem. Žao mi je što je trebalo da bude snimljena neka glupa serija, pa da to ljudi uvide još više...

  • #4
    0 0

    postova:4
    cazin @ 7.2.2010. 15:04

     daj bože da se prekine, serija je uvreda za inteligenciju.

     najviše me živcira ovaj glavni glumac sa svojim predramatiziranim kreveljenjem 


    IMBA

                mnoge ta serija vrijeđa i živcira pa ljudi dragi ne gledajte tu seriju niko vas netjera
                meni šta nepaše to negledam

  • #5
    0 0

    postova:104
    nerona @ 7.2.2010. 15:40
    Pokušah gledati, u začecima, bilo je nepodnošljivo........meni osobno!!! Dopuštam da moje poimanje humora nije univerzalno, no, ukoliko to i "skinu", zamjenit' će emisijom iste kvalitete.
  • #6
    0 0

    postova:711
    gordan @ 7.2.2010. 15:46
    @Boong - komentar ti je obrisan zbog bezobraznog izražavanja. Sve to što si htio reći može se izreći i bez psovki i omalovažavanja. Ako pak ne možeš onda, molim te, potraži drugi forum.
  • #7
    0 0

    postova:3
    3012 @ 7.2.2010. 17:05

    Ja ne znam koja je serija na danasnjoj tv bolja od ove! Vi znate?

    Ne vidim da je itko naveo nesto sto je bolje !

    Steta da su islamski i krscanski fundamentalisti postali nasa stvarnost,pa sad ne-vjernici ni s jedne strane ne smiju ni da pisnu !

    Sve mozes biti ako si vjernik: i kriminalac i ubojica  ! Ali zato kao ne-vjernik ne mozes biti obican posteni glumac,reziser a uskoro neces moci ni ulicom hodati ako nisi pokazao odjecom ili drugim obiljezjima tko si i sto si !

    Tesko nama,tesko nama! Jadan taj bog u kojeg se tako neljudski zaklinju !

  • #8
    0 0

    postova:256
    seljankica @ 7.2.2010. 17:10
    ma recite vi sto ocete meni je bas zao sto se ukida pogotovo sto Nadarevica nemam di uzivati gledati,nadam se da ce uskoro doci u kazaliste....
  • #9
    0 0

    postova:42
    avatar @ 8.2.2010. 5:19

    Ni ja ne vidim ništa loše u seriji koju pogledam tu i tamo. Mislim svašta o svemu, ali ovo je previše,,, ne razmišljam uopće o serijama i filmovima na takav način. 

    btw, za gornji post: taj tip što se cereka je definitivno jedan od boljih ili čak najbolji glumac exYu i ovo mu je uloga života.

  • #10
    1 0

    postova:8
    grdasic @ 8.2.2010. 18:32
    Moj stav je da se emitiranje serije, gdje sam se konačno nasmijao kako treba, i koja predstavlja majstorski odrađenu komediju, TREBA I MORA NASTAVITI. BiH nije ISLAMSKA DŽAMAHIRIJA već zajednica triju naroda!!! Ako Islamisti žele neku drugu TV neka si je ustroje! Ovo je još jedan dokaz da je BiH država gdje se uvježbavaju i gdje je INKUBATOR ISLAMSKOG VJERSKOG FUNDAMENTALIZMA. Mislim da policija i država premalo rade na suzbijanju tih tendencija.
  • #11
    0 2

    postova:1
    noke @ 8.2.2010. 19:40

    Ne odobravam nikakve prijetnje bilo kome, a pogotovo smrču, međutim iako gledam pomenitu seriju, mislim da su sa posljednjim serijama i svinjom kojoj se klanja džennaza(vjerski obred koji se obavlja nakon šte umre neko od muslimana), pretjerali. Dozvolite da to nekim ljudima smeta, da ih vrijeđa, ali da se zbog toga prijeti, nije u redu. 

    Režiseri i urednici trebali imati više osječaja kod ovakvih stvari. Svi na Balkanu znaju da muslimanima svinja nije  nikad bila, niti će biti domaća životinja, a pravo drugih na nju ne osporavamo niti smo ikada i ne treba je izbaciti iz udžbenika, iz komšijinog dvorišta, niti sa poljoprivrednog fakulteta, ali je ni drugima ne treba na silu trpati.

    Čudi izjava Fedže u Avazu i njegova odbrana. zar je tako teško priznati da nisi u pravu i da je previše nisko porediti krepanu svinju i jednog  umrlog muslimana klanjajući joj džennazu.

  • #12
    0 4

    postova:49
    argonaut @ 9.2.2010. 0:27

    Serija je slabe kvalitete i dobro je da se ukida.

    Razlog za ukidanje malo plaši, kao i svaka vrsta prijetnji. 

  • #13
    1 0

    postova:1
    izi @ 12.7.2011. 23:26
    Neznam ljudi sto toliko da izvinete "jedete govna" serija je odlicna po meni do sada najbolja.Sta fali sto je krme prikazano u seriji to je sve radi zabave nikakva provokacija.Ako to neki ljudi nesvataju onda su za mene cisti debili.Serija LUD ZBUNJEN NORMALAN je extra serija i volio bih da se snimi jos 10 sezona :))))
  • #14
    2 0

    postova:211
    bumerang @ 13.7.2011. 9:56
    sta ljudima nedostaje ??? i sta ih opusta ????? samo teske teme i brutalna ubojstva!!!?? zato,ova serija je fantasticna i nek se snimi jos 200 epizoda. pun pogodak.ljudi se ocito neznaju opustit.
  • #15
    0 0

    postova:3
    dzafir @ 13.4.2013. 2:14

    Samo Krmadima moze smetat Kreme 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala