Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Avatar na udaru žestokih, ali besmislenih kritika
Film Jamesa Camerona negdje nailazi na oduševljenje, a negdje pak na kritike koje nemaju nikakvog smisla

"Avatar" na udaru žestokih, ali besmislenih kritika

1 2
  • #16
    0 0

    postova:534
    jua @ 14.1.2010. 17:31
    Ne volim se prepucavat preko interneta. Evo tebi prijatelju moja adresa i broj mobitela, pa kad budeš u blizini, javi se - i odma' ću stat pred tvoje pravedne šake. Rijeka, Antuna Barca 6, 098-969-2349.
    senilno_magare


    reci ti njemu donkeyman

    mi river pipl se držimo skupa

    btw. tu se radi o avatarskom rasizmu i o vatikanu kojim vladaju vražji popovi (skepticizam, vrstizam, darwinizam,...) itd, a na je li film dobar ili ne 

    to each their own. 

    btw2. svatko ima pravo pljuvat and/or uzdizat u nebesa film koji mu paše 

  • #17
    1 0

    postova:494
    beno @ 14.1.2010. 17:36

     Mislim da je vrijeme da se moderator umjesa i nekako sreze ovaj thread...

  • #18
    0 0

    postova:4
    tomislavcity88 @ 15.1.2010. 12:05


    reci ti njemu donkeyman

    mi river pipl se držimo skupa

    btw. tu se radi o avatarskom rasizmu i o vatikanu kojim vladaju vražji popovi (skepticizam, vrstizam, darwinizam,...) itd, a na je li film dobar ili ne 

    to each their own. 

    btw2. svatko ima pravo pljuvat and/or uzdizat u nebesa film koji mu paše 


    jua
    pa ako pozorno pročitaš ovaj članak još jednom vidjet ćeš da ljudi opće ne pljuju po filmu! zar je pljuvanje po nečemu ako kažeš da je to tehnologija bez duše!? ljudi iz vatikana su dali svoje mišljenje ništa više! a ne čemu ti temeljiš te svoje argumente?? ha?? na osnovu čega ih zoveš vražji popovi!? haha ili gle ovo - "avatarski rasizam"!? haha, kak si ti zaostao, pročitaj koju knjigu pa se javi. možda čujemo koju bolje složenu i smislenu rečenicu od tebe! pozdrav!
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala