Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Video: Potrošački kod o IQ Test prijevari
Angelina Jolie ima IQ 155. Koliki je Vaš? Rezultati testa mnoge su neugodno iznenadili i olakšali im novčanik

Video: Potrošački kod o "IQ Test" prijevari

1
  • #1
    0 0

    postova:18
    boong @ 29.12.2009. 1:55

    a cuj...

    ovi takozvani "INTELIGENTNI" koji su isli placat takve gluposti,to i zasluzuju..

    preporucio bi "Adblock Plus" addon za nas omiljeni Mozilla preglednik...pa fino njega stavite i rijesite se svih spamerskih sranja u ovom sjebanom internetu,vjerujte mi zivot ce vam bit laksi bez svih reklama koje nas lupaju na skoro svim web stranicama!

  • #2
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 29.12.2009. 11:04

    na preprodavanju vaseg broja ce zaradit skoro koliko i na vama samima...naravno oni koji su nasjeli...

    ubiti dosta pametno od ovih, svaka im cast, oni se legalno ogradili a vi ako nasjednete nasjednete, sami ste si krivi...

  • #3
    0 0

    postova:41
    mala_maja @ 29.12.2009. 14:31
    evo priznati ću da sam i ja jedna od tih što su nasjeli na tu foru, ni ja nisam vidjela da taj sms košta 12 kn, i glupača dala sam im broj moba i dobila poruku i sve to.pa su mi poslali da li želim skidati igrice i druge stvari ali sam odmah poslala poruku da mi ne želim i hvala bogu nisu više ništa slali, a u slučaju da mi je opet pošalju promjeniti ću broj, a jbg šta sad da radim, učimo na pogreškama. usput i prije sam isto tako riješila test i isto broj moba dala i samo su mi poslali kod koji sam morala ukucati da vidim rezultat, tada sms nije bio tako skup pa sam se zato ovaj drugi put zajebala. =( 
  • #4
    0 0

    postova:534
    jua @ 2.1.2010. 23:40

    ja krenuh to rješavat i kad me na kraju pita broj, mislim si, aha, malo sutra

    end 

  • #5
    0 0

    postova:2
    zvrk @ 7.1.2010. 20:40
    ja sam također ispunio iq test no kada sam došao do kraja ljepo me je obavjestilo da će mi biti skinuto sa mobitela ako želim rezultate. Mislim da se ne radi o prevari nego se igra na onu kartu ljudske znatiželje. Ja naravno nisam poslao broj mobitela. Znam da nisam super inteligentan, ali platiti da mi to neko kaže bio bi budala.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala