Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gibonni - Žeđam
Vrhunska animacija i odlično inkorporiran Gibonni u već postojeći film

Gibonni - "Žeđam"

1
  • #1
    0 0

    postova:1
    artists @ 14.12.2009. 8:26

    Blijeda recenzija, nažalost, jer se čini da autor recenzije nije vidio originalni film "Guliver" s kojim ovako smiono izvlaći paralele i izvodi neutemeljene zaključke i impresije...

    :D

  • #2
    0 0

    postova:1
    teljilad @ 14.12.2009. 22:58

    Jako blijeda recenzija, očigledno gosp. Jagatić nije u potpunosti shvatio o čemu se u spotu radi, ili možda nezna radnju u filmu "Guliver"... nema veze, nije to sad toliko ni važno...

    što se tiče "poklona" iz animiranog filma "Guliver" , i tu je gosp. Jagatić očigledno pogrješio jer koliko ja vidim, a spot sam pogledala više od jednog puta :), samo su 4-5 kadra uzeta iz filma, što i nije neki fini komad "Gulivera" s obzirom na to da "Guliver" traje 13´, što znači da su ostatak spota dečki morali nanovo napraviti i to opovrgava zadnji navod gosp. Jagatića da kad bi napravili iz "temelja" novi animirani spot, on možda bio i bolji!

     nadalje, smatram da je radnja spota itekako povezan s pjesmom, samo šta većina ljudi misli da čeznemo jedino za neostvarivim i izgubljenim ljubavima ( osobama ), a ne razmišljaju da to može biti i neki drugi oblik čežnje! tako da je ova recenzija samo preslik mentaliteta društva...

    Bravo dečki, samo tako nastavite!!!

    pozdrav

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala