Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Pripremite čarobne štapiće! Stigao je prvi trailer za nove Čudesne zvijeri
Prvi kadrovi nagovještaju puno mračniji nastavak i vraćaju nas na poznate lokacije, među kojima je i Hogwarts

Pripremite čarobne štapiće! Stigao je prvi trailer za nove "Čudesne zv

1
  • #1
    0 0

    postova:1091
    yuma @ 14.3.2018. 9:18

    Fakat nisam znala tko glumi u ovom filmu, ali kad sam vidjela naslovnu sliku prepoznala sam tog Deppa, te oči, nemreš fulat... A inače... prvi dio mi nije bio nešto osobito pa nisam sigurna da ću gledat još četiri nastavka koji se imaju prikazat...

  • #2
    1 1

    postova:1130
    mario @ 14.3.2018. 22:36

    Yay Hogwarts! Nisam baš nešto zadovoljan što će Depp zamijeniti Farrella ali tko zna, možda ovaj put bude i glumio a ne standard Depp, uvijek isti samo druga maska..  A vidim da je i mladi Dumbledore imao taj laissez faire odnos prema učenicima XD

  • #3
    1 0

    postova:1091
    yuma @ 15.3.2018. 9:53

    Mario, imamo isti stav prema Deppovoj "glumi". Uvijek utjelovljuje pomaknute likove, što mu nije problem jer je sam pomaknut i praktički se samo mora pojavit na setu s naučenim tekstom, a to nije gluma, jel.... Ovo je super jer kad ga muški pljuju ispada da su ljubomorni, a ja kao žena sad dijelim isto mišljenje, stvarno mi je nikakav glumac... 

    Kad lik bude snimio dijametralno suprotnu ulogu (npr. brižnog i radišnog oca troje djece koji ima standardne probleme), onda će se moći reći da stvarno zna glumiti, ili će se potvrditi da zapravo i nije nešto... A sad, krenite Deppoljupci sa pristranim mišljenjima jer je: zgodan / karizmatičan / mračan... Namiguje

  • #4
    0 0

    postova:29
    latica0609 @ 15.3.2018. 10:53

    Ima Depp i "normalne" uloge, ali je u zadnje vrijeme izgorio. Evo, od novijih, u Transcendencu nije iskarikiran karakter,  

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala