Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
The Witcher stiže na Netflix
Andrzej Sapkowski, autor originalnih knjiga po kojima je rađena igra, na seriji će raditi kao kreativni savjetnik

"The Witcher" stiže na Netflix

1
  • #1
    2 0

    postova:1130
    mario @ 18.5.2017. 14:31

    Oh boy! The Witcher serija zbilja ima epski potencijal ali isto tako se može pretvoriti u "monster of the week" smeće. Ipak, ekipa koja radi na seriji mi daje razloga za optimizam. 

    Šta mislite tko bi se mogao pridružiti glumačkoj ekipi? Mads kao Geralt bi bio ostvarenje snova hrpe fanova ali mislim da bi i Zach McGowan (Vane iz Black Sailsa) bio super.  Ofc. Eva Green kao Yennifer je a must :D

    Dok čekamo, tko je za rundu Gwenta? :D

  • #2
    2 0

    postova:69
    magdalenamarija @ 18.5.2017. 17:14

    Anson Mount bi bio idealan Geralt!

  • #3
    1 0

    postova:1130
    mario @ 18.5.2017. 17:24

    Daa on full izgleda kao Geralt, ali gledat ćemo ga u Inhumansima. Jedino da iskombiniraju nešto (ili da Inhumans propadne :D ).

  • #4
    0 0

    postova:507
    pandaboy @ 23.5.2017. 15:11

    Nemam ideju tko bi mogao glumiti, no zanima me kako će pristupiti seriji. Ako je serija fokusirana na čudovišta, to će koštati dosta radi efekata, pogotovo za seriju, osim ako ne naprave više kao nekakvu "detektivsku" verziju s minimum efekata. S druge strane, knjige su više fokusirane na politiku nego na lov na čudovišta...vidjet ćemo I guess

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala