Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Oprah bivšem nudi 150 milijuna dolara za šutnju
Voditeljica bivšem dečku nudi 150 milijuna dolara u zamjenu za njegovu šutnju o njezinom privatnom životu

Oprah bivšem nudi 150 milijuna dolara za šutnju

1
  • #1
    1 0

    postova:6
    iceman @ 31.10.2009. 13:57
    Debela krava,kao da nekoga zanima bilo sta iz njezinog života.
  • #2
    0 1

    postova:20
    tanja @ 31.10.2009. 14:45
    Bila ona debela ili nedebela babetina, ženica posjeduje zastrašujuću moć...
  • #3
    1 0

    postova:6
    iceman @ 31.10.2009. 22:06
    Posjeduje ona moć ali nad glupim amerikancima koji emisije tipa njene vjerovatno smatraju edukativnim s obzirom da ona sa svojim gostima češlja svaki dio života prosječnog amera od obrazovanja preko zdravstva pa do nekakvih šokantnih priča koje navodno ljudi samo kod nje mogu ispričati.Najjadniji je sam početak showa kada joj pomahnitale sredovječne žene vrište 5 min kada se ona pojavi a radi se o staroj,debeloj,isfrustruranoj majmunici.
  • #4
    0 1

    postova:1
    kikic @ 31.10.2009. 22:54

    Pa meni su njezine emisije iznimno edukativne i nije ni čudo što je ona postala medijski mogul, jer je gledaju ljudi diljem svijeta.....Iz anonimusa i sirotinje je postala jedna od najuspiješnijih žena svijeta i zato joj čestitam... A jako je ružno nekoga nazivati debelom kravom samo zato što je ljubomoran na njen uspjehi sposobnost.... Žalim tako jadne i zavisne ljude koji očito nisu uspjeli u svom životu, pa mrze svih koji su nešto postigli svojim trudom

  • #5
    0 0

    postova:12
    oceana @ 1.11.2009. 13:35

    Eh, kada bi ona znala za čarobni SUNGAZING (solarna joga - gledanje u sunce), ne bi imala problema s tjelesnom težinom, zdravljem, duševnim mirom i još puno, puno toga ....

    Korak u budućnost: SUNGAZING - Solarna Joga - Site: Dobro Došli u Zajednicu Mladih i ....

  • #6
    1 0

    postova:6
    iceman @ 1.11.2009. 16:38
    Poznato je koliko muškaraca prati takve emisije tako da si ti kikiću vjerovatno malo feminiziran u najmanju ruku a ako ćemo pričati o nekakvim uspjesima ja sam medicinski fakultet završio sa 26god a tvoje najveće dostignuće je vjerovatno gledanje već spomenute "obrazovne" emisije.Pa ona sama nudi veliki novac bivšem momku(a to dovoljno govori ,žena od 50god ima momka a ne muža i porodicu)da ne otkrije prljave detalje iz njenog života a ti je tu nešto hvalis,jadno.
  • #7
    1 0

    postova:4
    rundagor @ 1.11.2009. 18:31
    bolje nek se vrati u afriku
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala