Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Erik Balija osvojio i rasplakao cijelu Hrvatsku
Treća polufinalna emisija "Supertalenta" dala je dva nova finalista – pjevača Erika Baliju i hula-hoopericu Jelenu Znaor

Erik Balija osvojio i rasplakao cijelu Hrvatsku

1
  • #1
    2 1

    postova:1091
    yuma @ 16.5.2016. 11:53

    Taj Erik ima fizičke probleme pa stoga ne može niti pjevati tehnički savršeno, niti može uvježbati, to je stvar predispozicije. Međutim, taj čovjek me ganuo i s prvom i drugom izvedbom jer doista, milo ga je slušat. Svi se pjevači uvijek preseravaju da "proživljavaju pjesmu, pjevaju srcem" i slično, ali ja osobno to baš i ne doživljavam često. Više imam dojam da jednostavno imaju lijep glas, imaju sluh, imaju tehničku ispravnost (ovo sve nabrojano je rijetko istovremeno prisutno Plazi jezik, a kaj se emocija tiče.. nisam psiholog da znam kaj je njemu u glavi. Ali uglavnom mislim da im je u glavi koncentracija na tonove, na izvedbu, pokrete, interakciju s publikom, kamere i slično. Kakve emocije čovječe? Meni ako je pjesma lijepa, ne mora on meni ništa osim dobrog zvuka prenosit Smije se. E pa, ovaj Erik djeluje kao da nema ništa drugo u mislima osim riječ po riječ pjesme koju pjeva. Lik zvuči kao pripovjedač za djecu, odnosno ja se osjećam kao dijete dok ga slušam i kao da sam tamo. Napisao je pjesmu o svom ocu, pjesma je predivna a osjećaji su pre pre... Sad je pjevao "Galeb i ja" i ja sam mislima bila na obali, gledala galebove i mirišala more... Drago mi je da ću ga čuti i treći put, u finalu...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala