Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Pogledajte impresivan trailer filma Tigar i zmaj 2
"Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny" je nastavak kultnog filma iz 2000. godine

Pogledajte impresivan trailer filma "Tigar i zmaj 2"

1
  • #1
    0 0

    postova:34
    dario zoric @ 15.3.2016. 19:38

    da jedino na jedan nacin me JAKO JAKO RAZOCARAVA sto ovakav jedan film kao sto je tigar i zmaj ,to jest nastavak od legendarnog i EPIK prvog dijela, ovaj film prvo dolazi u netfilix varijanti a ne prvu KINU

  • #2
    1 2

    postova:45
    crocop97 @ 15.3.2016. 20:20

    U Kini je izašao u kinima, ni ne čudi me što naši panjevi ne nabavljaju ništa osim muričkih megagigasuper blokbastera

  • #3
    0 1

    postova:34
    dario zoric @ 16.3.2016. 2:51

    da da aa bas to,nasi panjevi .ali sta naj tragicnije i tigar izmaj je napola iz USA , nego ocito hrvatska reklama za filmove ce prije stavit mozda grcku mitologiju koja je po meni puno losija od kineske ,to jest kineska puno bolja ili nama teze za stvatit i prihvatit takvo nesto

  • #4
    0 1

    postova:34
    dario zoric @ 4.4.2016. 14:23

    da film ovakve vrste u netflixu je dosa, ali jos u kinu nije i izgleda da nece.Uhhhhhh uhhhh kakav propust ne samo za mene nego obijektivno za sve ljude koji cijene ovakvu vrst filma.Samo rec da je to nastavak od prvog dijela tigra i zmaja koi je jedan od najboljih stranih filmova svih vremena sa 4 oscara. KAKAV PROPUST KAKVA GRESKA.......

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala