Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Blackstar Davida Bowieja postaje mini serija na Instagramu
InstaMiniSeries prikazuje se od 25.2., a u glavnim će ulogama imati Tavi Gevinson i Patriciu Clarkson

"Blackstar" Davida Bowieja postaje mini serija na Instagramu

1
  • #1
    0 0

    postova:277
    marlonbrando @ 23.2.2016. 17:06

    Zašto se sve danas mora prostituirati? Viče

  • #2
    0 0

    postova:147
    mandrak @ 23.2.2016. 17:11
    ... smrt je najbolja reklama za zaradu još kad autora nema gdje ćeš veće sreće .... moralnost hm što je to ... makar iz teksta iščitavam ne/izrečeno Bowievo odobrenje .... ... btw preslušah album nekoliko puta kao veliki Bowie fan iz 70s i 80s te odgovorno tvrdim da isti i nije baš nešto što bi stavio u player nakon teškog radnog dana ....
  • #3
    0 0

    postova:2
    baranyay joseph @ 23.2.2016. 23:19

    Treba pričekat i vidjeti, on je bio stvaralac i ovo mu je bila prilika za još nečim i kad ga ne bude. Zvuči zanimljivo.Normalno da nije kao njegova glazba iz 70ih i 80ih, čovjek je u opakoj borbi sa smrću, da je neki drugi lik u pitanju vjerojatno bi bilo degutantno, ali pojest predrasudu i poslušat par puta taj album, koliko je težak , toliko je kvalitetan i zanimljiv. Na kraju krajeva sve je stvar svijesti.

  • #4
    1 0

    postova:237
    pisatel @ 25.2.2016. 13:35

    Aha odustalo se zbog mogućeg gnjeva publike od novog snimanja Labirinta, a sada se otkrivaju nove niše zarade na tuđi račun dok kratko pamćenje publike ima još svoju novčanu vrijednost...

    Dakle na osnovu glazbenog albuma kao podloge priče snimiti miniseriju?

    Još bolje mogli su osmisliti strip na osnovu toga i po njemu napraviti film sa robotima ili superjunacima koji nose crne zvijezde na čelu i pjevaju.

    Tragikomično.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala