Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Filmska kritika: Marsovac
Prilično jednostavna priča o preživljavanju s pitkim, pristupačnim scenarijem i odličnim Mattom Damonom

Filmska kritika: Marsovac

1
  • #1
    1 2

    postova:1474
    buffalobill @ 16.10.2015. 1:17

    a sta dodati na ovo,sve je manje vise receno,svakoako ispod razine jednog ridley scotta,,doduse gledao sam ga na laptopu i filmoviti,losa prva verzija,sjeban titl,ali bojim se da se za taj film ne isplati kupiti kino ulaznica..
    ne spasavaju ga ni tri jaka glumacka imena ,ni damon,ni cshastain,a pogotovo  sean bean
    nesto u stilu kao da je scott dao svom djetetu u tinejderskim godinama da snima ,a ovaj mu je pokadkad suflirao kad je imao vrenema..steta,bas sam se veselio tom filmu

  • #2
    2 1

    postova:2527
    bearfoot @ 16.10.2015. 8:27

    kritika je teeeeeška spooooojlerčina...katastrofa......

  • #3
    1 1

    postova:1474
    buffalobill @ 16.10.2015. 14:03

    fakat je,ja sam to procitao naknadno,ali od prvih scena film je toliko predvidljiv i zacinjen jeftinom patetikom .da nisi nista izgubio time..
    gravitacija je bolja od ovog, a o interstellaru da ne pricam..

  • #4
    3 0

    postova:1962
    aya @ 17.10.2015. 14:25

    Kritika filma na dva mjesta, sasvim nepotrebno, zašto se uopće preuzimaju iste sa fak.hr?

    Osobno, taurusov osvrt mi je kvalitetniji

    https://mojtv.hr/forum/tema/1/10044/1/marsovac.aspx

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala