Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Grad posljednjeg odredišta

1
  • #1
    1 2

    postova:1091
    yuma @ 27.8.2015. 23:05
    Film je srednja žalost. Većina uloga je lose napisana ili glupa i lose odradena... Objasnit ću (spoiler): Glavni lik je odurna ljiga, papak nezreli kojeg treba ispljuskati, kakva je to osoba, koji su tu motivi, gdje je tu prava strast ili bar razum ako nema jasnih osjećaja... Udovica je ajde, ima svoje principe i drži ih se, al i to zasere na kraju, mislim koji k je onda s njom? I zašto trpi muzevu ljubavnicu i dijete? Ljubavnica je totalna ludakinja, slična glavnom liku. Brat je ok. I njegov dečko. Oni su najnormalniji i dobro odglumljeni. Cura od glavnog lika je manijak a od svih ludih je najlucidnija. Proturječnosti u psihološkoj razradi napretek, mislim ako je to bio cilj onda nek mi netko objasni čemu sve to, koja je svrha jednog takvog filma? Nije poucan ali nije ni zabavan, ni romantičan. .. nijedan pravi osjećaj nisam vidjela u filmu: ljubav, ponos, ljutnju, mržnju, zavist. .. NIŠTA! A sveg tog bi u ovakvom scenariju trebalo bit. 6/10, samo zbog Hopkinsa i njegovog dečka, ok fotografija. Inače 4,5/10, ne više
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala